İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sorun bendemi MSN demi :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Microsoft açıklama yapmış gf8 günler geceler boyu msn makinelerini meşgul ediyormuş sanırım onun msni bırakıp biraz uyumasını istiyorlar...

Bu arada gf8 kardeşim bir konuda daha senin ismini kullandım helal et hakkını :)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Microsoft açıklama yapmış gf8 günler geceler boyu msn makinelerini meşgul ediyormuş sanırım onun msni bırakıp biraz uyumasını istiyorlar...

Bu arada gf8 kardeşim bir konuda daha senin ismini kullandım helal et hakkını :)

Hayırlı işlerde kullanmışsındır ismimi inşallah :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bendede şuan açılmıyo :S

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MSN bugün kullanıcılarını çıldırttı. Sorunun her yıl 11 Eylül'de olması tartışmaları kızıştırıyor...

Bugün MSN'e bağlanamama günü: Suçlu kim?

Live Messenger'ın 11 Eylül krizi devam ediyor.
Windows Live Messenger kullanıcıları bugün MSN'deki bağlantı hataları nedeniyle bir türlü oturum açamadı. Öyle ki defalarca oturum açma denemelerine rağmen her seferinde benzer hata kodlarıyla karşılaştılar.

Şaşırtıcı olan bu hatanın her yıl aynı gün meydana gelmesi... Yani 11 Eylül'de.

Aslında MSN kullanıcıları bu duruma yabancı değil. Çünkü geçen yıl da takvimler 11 Eylül'ü gösterdiğinde MSN'lerinden aynı uyarıları almışlardı. Son iki yıldır aynı sorunlarla karşılaşan kullanıcılar bugün tüm gün yaşadıkları karmaşayı tartıştı.

Kullanıcıların büyük bir bölümü bunu 11 Eylül'de gerçekleşen bir MSN saldırısına bağlıyor. Diğer iddia sahipleri ise hatayı 11 Eylül'de gerçekleşen terör olaylarına bağlıyor. Ancak Microsoft'tan henüz aydınlatıcı bir açıklama gelmedi.

kaynak : http://www.chip.com.tr/konu/Bugun-MSN-e-baglanamama-gunu-Suclu-kim_8641.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5