İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sorun Bendemi Sedodami

S

sevdik

Misafir
Okuyorum mesajlarinizi da arkadaslar benim sorun su;

3sitem sedoda 11gunde 72euro oldu mart ayinda tamam dedim

Hile yapmadigim icinde icim cok rahat link verdim yerler 3-4yer sayili yani kurallara da uymusum

Fakat bana hicbir mail filan gelmedi Hani deseler aciklama yap gozlerinden opecem adamlari tik yok ne mail ne bisey ama sedo hesabim doluyor Ben bir mail yazimmi kendim bir fikriniz varmi acaba ?

Gorduler tabi beni bu cocuk temiz kalpli saf biseye benziyor ses cikarmiyor :)

BU ARADA yesil-kart.com a tesekkur ediyorum Adamlar gununde odeme yapiyor 10ytl dahi olsa hesabinda helal olsun Turkiyede bildigim tek guvenli sponsorum .

Q

QuicK

Misafir
Sedo trafiginden suphelendiklerine mail gonderdi. Odeme yapacagi kisilerede bugun veya yarin gonderir. Senin mail felan atmana gerek yok.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Themp3king.com a da gelmedi 4gözle bekliyoruz teşekür mailini :p alıştık artık :p

T

tahtakale

Misafir
Evet daha kimseye mail gelmedi.Gelenlerde 3-5 kişi olarak tahmin ediyoruz :)
Ama sen genede mail at sedoşa, ortamı ger, belki ödeyecekleri varsa da ödemezler, temiz kalpli (!) arkadaşlara...

S

sevdik

Misafir
slm

Yok astrik psikolojik olarak baski altindayim MSN de full webmaster herkes geliyor mail geldi bana yok parami odiyecekler yok aciklama istiyorlar Ben kaldim gariban Ondan sordum

Sedo$ bu ay parayi oderse onunla cok islerim olacak sermaye lazim vegas yapcaz ask sitesi yapcaz eg-zotik site yapcaz

planimiz cok sermaye sedodan bekliyoruz

Bu arada Ekleme yapim Ben Temiz Kalpli Filan Degilmisim :p

S

sevdik

Misafir
slm

yesil-kart.com siten uzerinden onlarin sitesine girip ucretli başvuru yaparsa %10 senin oluyor

1milyar üstünde kazandilar benden 100ytl sini verdiler bana her ayin 5inde ödüyorlar trik para

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevdik' Alıntı:
yesil-kart.com siten uzerinden onlarin sitesine girip ucretli başvuru yaparsa %10 senin oluyor

1000milyar üstünde kazandilar benden 100ytl sini verdiler bana her ayin 5inde ödüyorlar trik para
1000milyar 1 trilyon eder, büyük ikramiye :D

B

By-e

Misafir
ya arkadaşlar banada mail gelmedi. hiç girmediğim mailime son 5 gündür paso girip çıkıyorum. Bu saatten sonra teşekkür mailimi gelir diyorsunuz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5