İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sorun Ne Burda?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bende şuanda siteleriniz açılıyor, sunucu ile ilgiliyse problem bunu burda anlamamız zor olur bilgi almayı deneseniz daha doğru olur.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Şuan ikisi de açılıyor bende yeni geçiş yaptıysanız DNS problemi olabilir.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben niye giremiyorum acaba herhangi bir şeyde yapmadım. Bilgisayarımdan olan bir problem olur mu? Birisine baktırdım oda giriyor muş. Bilgisayarımda ne olabilir?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
bilgisayarından değildir de dnsleri yeni mi yönlendirdin?

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır yönlendirme yok. hiçbir şey yapmadım.
sunucu tara diye bir site var ordan kontrol ettim benim host sağladığım yerdeki diğer sitelerede giremiyorum.
Benim ıp girmesini yasaklayabilir mi?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Tabiki, ftpye aşırı dosya atmışsanız veya bir şekilde bir CSF kuralına takılmışsanız, sunucu firewall'ı csf sizi banlar. Hiçbir siteye giremezsiniz bu durumda.. Dinamik IP kullanıyosanız modeme reset atmanız sorunu çözebilir ama yine de ayrıntılı bilgi isteyin..

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi modeme reset atmalıyım? Bir kaçtane eklenti üzerinde çalıştım o kadar? Cpanelede giremiyorum.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Hangi modeme reset atmalıyım? Bir kaçtane eklenti üzerinde çalıştım o kadar? Cpanelede giremiyorum.

Sizin modeminize ya :)
IP banlandığı için sunucuda (dns değiştirmedim diyorsunuz) Modeminizi kapatıp açtığınızda ttnet size yeni bir ip atayacak sunucuda da aktif hale geleceksiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5