İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sorun nedir

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhabalar sevgili arkadaşlarım. Sizlere bir sorum olacak.
sitem açılmıyor. ( http://www.akblog.net ) Yada bende mi açılmıyor anlamadım.
Sorun nedir. Blogger içerikli. Yani blogger'ın vermiş olduğu hizmeti kullanıyorum ve domain kendi özel domainimdir. Konu hakkında bilginiz varsa ve yardımcı olursanız memnun olurum.
İyi akşamlar.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Blogger engellemesi ile ilgili. Yurtdışında açılıyor.

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Yok abicim açılmıyo! Ama benim bloggerlarda sorun yok ilginç...

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende http://forum.iyinet.com/soz-sende/1...lendirilen-blogger-sitelerine-erisim-yok.html burada konu açmıştım.normal blogspot uzantılı olanlara giriş yapılıyor ama özel alan adına yönlendirilenlerde erişim yok.dns hosting ip adresinin değişmesi gerekiyor ama kimse yeni ip adresini vermedi.günlük 900-1200 hit alıyordum 500 de kaldı heba oldu gitti.Arkadaşlar bu yeni ip adresini nasıl bulabiliriz.Önerisi olanlar varsa yazsınlar.Lütfen

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar blogger'ın hizmetinden yararlanıyorum önceki domainim (ak-tas.blogspot.com yeni domain www.akblog.net yani içerik aynı. sadece domain aldım) googlenin verdiği blogger hizmetinin hostinginden yararlanıyorum.
Eif ne zaman açılır bu veya nasıl açabiliriz ?
Ayrıca cevaplarınız için teşekkür ederim.

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Daha önceki yıllarda da benzeri sorunlar olmuştu. Bu durumların çözümü için yeni ip verildi.
Yeni ip hakkında bilgisi olan varsa lütfen yazsınlar.
ingilizce olarak arattırdım yinede birşey bulamadım.

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Daha önceki yıllarda da benzeri sorunlar olmuştu. Bu durumların çözümü için yeni ip verildi.
Yeni ip hakkında bilgisi olan varsa lütfen yazsınlar.
ingilizce olarak arattırdım yinede birşey bulamadım.

Denemediğim ip kalmadı,blogger yardım forumuda bu konuda hiç bir şey yapmıyor.Uzman Webmaster arkadaşlardan yardımcı olacak yok mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5