İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sorunsuz / Ücretsiz / Karşılıksız / Wordpress Film Botu !

sinandurgut07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sorunsuz / Ücretsiz / Karşılıksız / Wordpress Film Botu !
Bu botumuzun en güzel özelliği sizler botu eklenti olarak kuruyorsunuz ve panelinizden ekliyorsunuz yeni bir güncelleme çıktığında WordPress sürüm güncelleme şeklinde bu botta bir güncelleme var lütfen güncelleyiniz diye sizlere uyarı veriyor ve yazılımcısı ile hiçbir bağ olmadan güncelleyebiliyorsunuz.

Sitemizin kaynağı 1izle.com olmakla beraber bottaki sıkıntılarda elimizden geldiğince her yardımı gerçekleştireceğiz.

Botun talep ettiği özelliklere gelecek olursak ,

Ioncube istemektedir.Sunucusunda bulunan tüm kardeşlerimiz rahatlıkla kullanabilir.Filmleri kaynağına bizzat kendim upload edip sizin kullanmanızı sağlıyorum.

Bu ücretsiz WordPress Film Botu uygulamamıza ufak bir teşekkürünüz 2 gün süren bu emeğin en güzel karşılığı olacaktır sizlerden kesinlikle link ekleme gibi işlemler talep etmiyoruz.Mutlu ve bol hitlerde kullanmanız dileğiyle.

Link Yenilenmiştir!

Gelen Yenilikler ;

1 . Facebook Part Sistemi tamamen devre dışı bırakılmıştır.
2 . Ayarlar kısmına playerler büyük gelmesin diye Player boyutlandırma sistemi getirilmiştir.
3 . VideoBB - MovShare - VideoZER gibi 3 Büyük Video UPLOAD Firmasına yapılan videolar ile sitenizde rahatlıkla tek part yayın yapabileceksiniz.

Kullanımı çok basittir ,

Eğer daha önce bir yazı eklendi ise wordpress film sitenize , özel alan adınızı ayarlar kısmında

Film listesindeki özel alanları post a eklerken : Özel Alanları kullanma , sadece başlık detay ve resmi seçip

Ardından Film afiş/resim dosyasını : Özel Alana Ekle =>> Özel Alan adınız hangi ise onu seçip kaydederseniz problemsiz şekilde görsellerinize resimlerde eklenecektir.

Eğer daha önce herhangi bir yazı eklemedi iseniz temanızın özel alanını oluşturup yukarıdaki anlattığım şekilde kullanabilirsiniz ben sizler için dün geceden beri çalıştım ve bu olayı tamamen oturttum.

Son olarak eksik olarak gördüğüm 2-3-45-6- gibi sayfalarda içerik eklemiyordu o sıkıntıyıda giderdim ve ana konudaki link'i yeniledim arkadaşlar.
demo:http://www.1izle.com/
download:http://link.tl/xjJ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5