İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soruyu Bilen Gmail'i Kapiyor

D

duzceli

Misafir
merhaba arkadaşlar. ben eski zamanlarda bu siteden böyle bir yarışma sonucu gmail almıştım. şimdi vefa borcumu ödemek için böyle bir yarışma da ben yapmayı düşündüm. benim dogru cevap verip aldıgım yarışmadaki sorular tarih sorularıydı ( sanırım arkadas tarihciydi :) )ben de doktor oldugum için tıp sorusu soracagim genelde. ve her sordugum sorunun ardından daha kaç tane davetiye gönderecegimi belirtecegim. herkese başarılar

D

duzceli

Misafir
Veeeeee Ilk Soru

merhaba arkadaşlar. ilk sorunuz geliyor: insan vucudundaki en uzun kemik nerededir ve adı nedir?(not türkçe adı degil latince adı nedir?)
Dağıtacagim Gmail davetiye sayısı: "6"

D

duzceli

Misafir
dogru cevap

iyinetadmin' Alıntı:
uyluk kemigi
femur
cevabınız dogru ancak bir mail adresi belirtmemissiniz. diger soruya dogru cevap verilene kadar mail adresinizi belirtmeniz gerekiyor.

D

duzceli

Misafir
bir soru daha:
-tıpta çok önemli bir yere sahip olan "penisilin" kim tarafından hangi tarihte bulunmuştur
---------dağıtacagim davetiye sayısı:5----------

D

duzceli

Misafir
merhaba "zeynelkoç" verdiginiz mail adresi zaten "gmail" üyesi bir adres oldugu için gönderemiyoruz. yeni soruya cevap verilene kadar yeni bir mail adresi belirtiniz lütfen. ayrıca sayın iyinetadmin sizden sonraki soruya dogru cevap verildigi için ve siz bu süre zarfında bana bir mail adresi belirtmediginiz için davetiye hakkınızı kaybettiniz.

Z

zeynelkoc

Misafir
gmaili olana vermiyorum gibi bir cümle göremedim ama niye boyle yaptınız anlamadım

neyse ihtiyacım yok sadece soruyu cevapladım ihtiyacı olana verirsin

A

apo911

Misafir
arkadaşım gmail'i olana vermiyorum diye bir şey dememiş zaten sadece verecegim ama "gmail" dışında bir mail adresi ver diyor.

Z

zeynelkoc

Misafir
neden gmail olunca olmuyormu?? ben davetiyeleri gmail adresime gönderiyorum hiçbir sorun yok

G

guajira

Misafir
duzceli' Alıntı:
merhaba arkadaşlar. ben eski zamanlarda bu siteden böyle bir yarışma sonucu gmail almıştım. şimdi vefa borcumu ödemek için böyle bir yarışma da ben yapmayı düşündüm. benim dogru cevap verip aldıgım yarışmadaki sorular tarih sorularıydı ( sanırım arkadas tarihciydi :) )ben de doktor oldugum için tıp sorusu soracagim genelde. ve her sordugum sorunun ardından daha kaç tane davetiye gönderecegimi belirtecegim. herkese başarılar

Tarihçi değil ingilizceciyim bu 1,

Kıytırık bi nedenle benden hakettiğinin iki katı davetiye aldın bu 2,

İyinet adminin cevabı doğru demişsin ama ondan sonraki soru yanıtlandığı için bi daha davetiye yollamayacakmışsın. yarışma şartlarını ilk mesajında adam gibi belirtmemişsin, sonradan bi kural uydurmuşsun (başbakanın tabiriyle maç esnasında kurla değişikliği) bu yüzden admine davetiyeyi yollamak zorundasın. aha da 3,

zeynelkoç kardeşime de hala davetiyesini yollamamışsın elde var 5,

4'ü atladın diyecek olursan bence fazla sazanlaşma derim ve bu da 4 olur.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelinde admininde davetiyeye ihtiyacı yok varsa yollıyım 2 şertane hemen ama yok zeynelin ihtiyacı olsa 15 tane dağıtmazdı zamanında :)

şunuda söyliyim davetiye konusunda ne yapmak istediğini anlamadım hala guajira dan 2 tane almışsın benden istedin sonra bunlarımı dağıtıyorsun forward edip :) valla anlayamadım madem davetiyen var açgözlülük etme derim ;)
çünkü almak isteyenlere engel oluyorsun

G

guajira

Misafir
WhiteKey' Alıntı:
zeynelinde admininde davetiyeye ihtiyacı yok varsa yollıyım 2 şertane hemen ama yok zeynelin ihtiyacı olsa 15 tane dağıtmazdı zamanında :)

şunuda söyliyim davetiye konusunda ne yapmak istediğini anlamadım hala guajira dan 2 tane almışsın benden istedin sonra bunlarımı dağıtıyorsun forward edip :) valla anlayamadım madem davetiyen var açgözlülük etme derim ;)
çünkü almak isteyenlere engel oluyorsun

zeynelin ve adminin davetiye ye ihtiyacı yok haklısın ati. Ama bu davetiye dağıtacağını söyleyen zatın sözünü tutmamasına neden olamaz olmamalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5