İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal Ağ İçin Domain

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba,
İki arkadaş değişik bir sosyal ağ kurmaya karar verdik. Daha çok Facebooka benzeyecek bir site olacak.

Sosyal ağ kullanılabilecek domain fikirlerinizi bekliyorum.

Kullanılacak olan script localde hazırlanıp düzenlendikten sonra sunucuda istenilen performansı göstermedi, diğer birçok scriptlere de baktım ancak hiçbiri içime sinmedi, yani sosyal ağ projesi iptal oldu. En azından başlamadı bitti :)

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
sharetronix kullanın derim bende birde kotali mı tam hatırlamadım öyle bir sistem daha vardı sanırım onuda kullanabilirsiniz domain mikitr.com ;)

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
3 günlük proje olmayacaksa eğer script olarak bunu kullanın,
http://www.blogtronix.com/
domain adı aklıma gelmiyor şuan için

Açıkçası script tavsiyelerine domain tavsiyelerinden daha çok ihtiyacımız var çünkü her yeni scriptte farklı bir özellik görüyoruz. Bunlar arasından beğendiğimiz şeyleri zaten karar verdiğimiz scripte entegre etmeye çalışacağız. Ancak gerek sharetronix gerekse blogtronix facebooka çoook benziyor bu nedenle onları kullanacağımızı pek düşünmüyorum. Ortak ne der artık ona göre karar veririz :)

Hocam projeye gelince kısa bir süre zarfı olacak eğer site tutmaz veya beğenilmezse anında kapatacağız, eğer beğenilirse o zaman oturup kendimiz bir şeyler ekleyeceğiz. Çünkü gerek arkadaşımın gerekse benim bu sene en zorlu senemiz (dersler ve sınavlar)

sharetronix kullanın derim bende birde kotali mı tam hatırlamadım öyle bir sistem daha vardı sanırım onuda kullanabilirsiniz domain mikitr.com ;)

sharetronix güzele benziyor ondan bir kaç şey (ç)alabiliriz belki :)
mikitr biraz şey gibi şey... miki gibi mesela? :p

Her iki arkadaşıma da tavsiyelerinden dolayı çok teşekkür ederim :)

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
projeyi en kısa süre içinde bekliyoruz inş güzel bişeyler ortaya çıkar :)

Hocam iyi dileklerin için gerçekten çok teşekkürler, elimizden geleni yapacağız açıkçası. Eğer site tutarsa elimden gelmeyeni bile yapmaya çalışacağım :)

Hocam iyinetin desteklerini de bekliyoruz hani, Üye olma davet gönderme vs :)
Belki bakarsanız ileride biz iyinete daha çok destek oluyoruz :hmmm: Zaten bir webmaster bölümü gibi birşey ekleyebilirsek süper olur, iyinet üyeleri ayrıca özel bir alana daha girebilse :)

MrLegend

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
NetArkadasi.com
Lakirti.net

Ayrıca, Alan adı sitesinden uygun domainler varsa, bu domainler için ister burdan pm ile isterseniz alanadı sitesinden teklifte bulunabilirsiniz ... Saygı ile ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5