İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal Ağ.. İş ortağı

gokhanenginar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar...
Bilişim sektöründe gelir getirecek ve topluma yararlı olacak bir proje hazırlamış bulunmaktayım. Hazırlamış olduğum projeyi iş fikrine dönüştürebilmek için KOSGEB girişimcilik kursuna katıldım. Neticesinde girişimcilik eğitimini tamamlamış ve iş planını hazırlamış bulunmaktayım. Söz konusu girişimcilik hibe desteklerinden yararlanabilmek için gereken işletme kurulumu ve işletme maliyetlerinin asgari %40 lık tutarının karşılanması gibi giderler konusunda bir sermayeye ihtiyacım var.

İş bir internet sitesidir. Kullanıcıların hem müşteri olduğu hem de işgücünü temsil edebildiği geniş bir ağ sistemidir. Güvenilirlik açısından benzerlerinin çok ötesindedir. Ayrıca ilk 6 aydan itibaren ciddi gelir getirebilecek bir iş fikridir. Tabii ki her işte risk vardır. Bu sebeple risk almayı istiyorsanız benime irtibata geçiniz.

Sermaye ortağı olarak, para kazanmak isteyen ve 4.000 - 5.000 TL arasında yatırım yapabilecek yatırımcılar bana ulaşabilirler.

numara : 0539 239 37 62

Yüzyüze görüşmek esas alınacağı gibi isteyen arkadaşlar karşılıklı güven açısından pm atarak facebooktan da ekleyebilir beni.

Not : İstanbul'da ikamet ediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5