İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal Ağ Sitesine Üniversitede okuyan tanıtımcılar.

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar

www.kampusagi.com adresinin tanıtımı yapacak. tanıtımcılar aranmaktadır.
Aranan şartlar aşağıdadır.

1)Üniversitede Aktif Olarak Okuması gerekmektedir. (Yani: Mezunlar Olmaz.)
2) Arkadaş Çevresi Olmalı Sosyal Olmalı Gerekirse Okulda Kampüs Ağı Klübü kurabilecek sosyallikte olmalı.

Bu kadar arkadaşlar. Bana : [email protected] msn adresinden ulaşabilirsiniz.

Seçilecek kişini Yapması gerekn tek şey okuldaki arkadş çevresine muhabbet arasında www.kampusagi.com diye bir sosyal ağ açılmış duydunuzmu veya duydunmu. bir gir bak ben üye oldu çok güzel gibi bir tanıtım yapması yeterli olacaktır. yani ekstra bir çaba harcamanıza gerek yok. Ayrıca olabilirse birde klüp kurulup daha detaylı tanıtımda yapılabilir tabi bu kişinin kendisine kalmış bir durum.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
tanıtım yparken aa çok güzel demesini sölemesenizde duygularını anlat nasıl bir site oldugunu kendi görüşünle anlat deseniz. Daha hoş, kibar nazik tatlı olmaz mı ?
sonuçta sosyal ağ. Kimse kimseye karışmasın istediği gibi paylaşsın yorumlaşsın. Anlatsın.

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tanıtım yparken aa çok güzel demesini sölemesenizde duygularını anlat nasıl bir site oldugunu kendi görüşünle anlat deseniz. Daha hoş, kibar nazik tatlı olmaz mı ?
sonuçta sosyal ağ. Kimse kimseye karışmasın istediği gibi paylaşsın yorumlaşsın. Anlatsın.

kardeş tabiki duygularını anlatsın ancak sonuçta tanıtım yani kötü olarak tanıtırsa tanıtım olmazki site hakkında yorum olur o tanıtım demek sitenin reklamını yapmak demektir. ama tabki yapacaksanız sizin için değiştiebilirim sorun yok :) siz istediğiniz gibi bir tanıtım yapabilirsiniz. çalışmak isterseniz.

Ekleme:
bunu sosyal medyada yapsam nasıl olur? etkili olduktan sonra bence nasıl yapıldığı farketmez ama ;)

kardeş mutlaka etkili olduğu sürece sorun yok. üniversitelerde demedeki özelikle kampüs ağı ya o yüzden daha kolay akılda oralarda kalır. sizin aklınızdan geçen nedir?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Şu anda okullar açık olmadığı için Facebook üzerinden tanıtım yapmak. Sonrasında dediğiniz sisteme geçebilirim. Kendi blogumda da bir tanıtım yazısı yayınlayabilirim. Uygunsa fiyat ve detayları pm'den konuşalım.

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitemiz 5 gündür kapalıydı hosting firmamız yüzünden şuan aktif oldu tekrar tam gaz devam ediyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5