İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal Ağ Sitesine yeni bir boyut getirmeye hazırmısın ? Proje detayları içerde

Krijger's

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar.Türkiye'de çok farklı bir projeyi sizlere sunmak isterim.

Nedir bu proje ?

Şu an aklınızdaki tüm sosyal ağ sitelerini unutun.Çünkü sosyal ağda çok yeni bir boyut için webmasterlar tek bir projede birleşiyor.

Yeni bir boyut diyoruz çünkü ;

- Yeni teknolojilere hitap edebilen bir yazılım.

- Herkese hitap edebilecek tasarımlar.

- Çok farklı fikirler

- İnternet ile yaşamı birleştiren bir ortam.

- Ve daha yüzlerce özellik.

Ekipte kimler olacak ?

Ekip planlamamız projede webmastarların yoğunlukta olacağı yönünde.Projeye tüm webmasterların katılımını bekliyoruz.

Süreç nasıl işliyecek ?

- Bu tarz bir proje için ciddi emek ve yatırımın gerekliliğini çok iyi biliyoruz.Fakat webmasterların birleşerek bu yatırımın gerekliliğini ortadan kaldırabileceğine eminiz.Reklam yatırımı ve diğer yatırım işleri tabi ilerde mutlaka gözardı edilmeyecek işler arasında.

- Proje ekibi tamamlandıktan sonra 1 online ekip 2 yüzyüze görüşmelerin düzenlendiği ekip olacak.

1.Ekip görüşmelere katılamıyorsa online.
2.Ekip ise proje'nin %70 lik kısmı tamamlandıktan sonra belirlenen il ve yerlerde yüz yüze görüşmeler(10 kişi tamamlandığı takdirde tanışma maksatlı görüşmeler)

- Ekip iç güven için çeşitli önlemler aldık.Bunlar şu şekilde

- Kodlamada şu anki ekibimizde güven konusunda bir problem yoktur.Tasarımcılar için isterlerse bir sözleşme metni atılır.Ve karşı taraf bunu bize imzalayıp postalar ise noterden onaylatılacak.(Çoğunluğun sağlanması gereklidir.)

- İsterseniz telefon numaralarımızdan bizi arıyabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.(Ekibe katılanlar için)

- Ankara içi yüz yüze görüşmeler yapabiliriz.

- Nickimi yeni görmüş olabilirsiniz.Ama bir çok kişi bize kefil olabilir.Ekibimizde şu an bize güvenenlerle hiç bir sorun yaşamadık.

Projede şu anda bir çok forumdan üyelerimiz vardır.Tüm webmastarların projeye katılım göstermesi için en iyi şekilde çalışıyoruz.

Biz projenin neresinde olacağız

Ekip yönetim kadromuz 4 kişidir.Ve bunların yaptığı görevler.

-Server işlemleri,güvenlik işlemleri
-Yazılım işlemleri
-Ekip yönetimi ve planlama işlemleri
-Hukuki işlemler
-Dış ülkelerle iletişim işlemleri
-Reklam ve Yönetim işlemleri

Düzen nasıl sağlanacak ?

Öncelikle kendi yazmış olduğumuz script ile görüşmeler buradan yapılacak.Tasarımlar özel bir yerde saklanacak ve sadece yetkili kişilere yönlendirilecek.Tasarım seçimleri ekip oylaması bazı yerleri ise herkese açık bir oylama ile gerçekleştirilecek.Her ekibin başında bir lider olacak ve bu liderler ekip düzenini sağlayacaklar.Kodlama ve diğer işlemler ekip liderimiz tarafından düzenlenip en verimli şekilde sitede yayımlanacaktır

Nasıl katılırız ?

www.bosbe.com adresinden başvuru yap linkine tıklayarak başvurabilirsiniz.Lütfen buradan başvuranlar özel mesaj yollasınlar.Bir çok yerde konumuz mevcuttur.

Ekip işlemleri bosbe.com adresinden yürütülecek.Domain ismi oylamaya göre sizlerin beğenisine sunulacak.Yeni görüşleri olanlar her zaman bize bildirebilirler.

Sizden Ricamız

- Konumuzda tüm cevapları vermeye çalıştık.Aklınızda ön yargı var ise lütfen bunu özel mesajla iletiniz.Sorularınızı da lütfen baltalamadan sorunuz.Teşekkürler.

Son olarak

Okuduğunuz için teşekkür ederim.Çoğumuz ekmeğimizin peşinde olabiliriz.Bu tarz projelere inanmıyor olabiliriz.Ama ben şunu biliyorum ki ölümlü dünyadayız ve bu projeyi bizler birbirimize inanarak yapabiliriz.

Adminlerden ricam bu büyük çaplı proje için konuyu sabit yapmaları ve desteklerini eksik etmemeleri.

- Telefonla görüşmek isteyenler bildirirse görüşmede yapabiliriz. -

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Cok da detay vermeden tabii ki :), sizin siteniz diger sosyal aglardan ne farki olacak? Yani sitenizin one cikan ozelligi nedir?

Krijger's

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cok da detay vermeden tabii ki :), sizin siteniz diger sosyal aglardan ne farki olacak? Yani sitenizin one cikan ozelligi nedir?

Merhaba.

- Çok farklı fikirler

Bunların dışında sizin yapmış olduğunuz tüm aktivitelerin bir sosyal ağ aracılığı ile online takip edilebilmesi.Bu sınırlar içerisinde ve diğer sosyal ağ ortamlarından farklı ve hızlı.

Bu detaylardan yalnızca bir tanesi.

Katılamam sebebinizi bildirirseniz sevinirim.Herkesin katılmasını istiyoruz açıkçası.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba.

- Çok farklı fikirler

Bunların dışında sizin yapmış olduğunuz tüm aktivitelerin bir sosyal ağ aracılığı ile online takip edilebilmesi.Bu sınırlar içerisinde ve diğer sosyal ağ ortamlarından farklı ve hızlı.

Bu detaylardan yalnızca bir tanesi.

Katılamam sebebinizi bildirirseniz sevinirim.Herkesin katılmasını istiyoruz açıkçası.

Katilmak isterdim aslinda, ancak programlama ya da tasarim bilmiyorum. Ben daha cok proje gelistirme, aksiyon plani hazirlama vb. gibi islerle ugrasiyorum...

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu şekilde dikkat çekemyeceğini düşünüyorum bunları belirtmen gerekiyor ve hiç bir fark göremedim ben inşallah güzel bir proje olur.

Krijger's

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katilmak isterdim aslinda, ancak programlama ya da tasarim bilmiyorum. Ben daha cok proje gelistirme, aksiyon plani hazirlama vb. gibi islerle ugrasiyorum...

Başvuru yapın.Bildiğiniz alanları yorum kısmına yazarsanız.İlgili bölüm açıldığında size geri dönüş yaparız.

Bu şekilde dikkat çekemyeceğini düşünüyorum bunları belirtmen gerekiyor ve hiç bir fark göremedim ben inşallah güzel bir proje olur.

Merhaba.Yorum için teşekkürler.Ekibe katılmadan bu bilgiyi vermem doğru olmaz.Ama emin olun güzel özellikler var.Temennileriniz için teşekkür ederim.Katılmama sebebinizi yazarsanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5