İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal İmleme|Backlink kazan|Hit arttır|Alexa düşür|6$'dan|

Sir_Night

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba değerli iyinet üyeleri.Sizlere manüel olarak PR değeri yüksek sosyal imleme sitelerine link gönderme servisini ilan etmek istiyorum.Linklerinizi yüksek PR değerine sahip (9 ve 2 arası) sosyal imleme sitelerine manüel olarak yani tamamen programsız,legal bir şekilde ekleyeceğiz.Bu işlem sonucunda yüzlerce backlink ve organik hit kazanacaksınız.
Servisin genel özellikleri:
1-%100 Manüel gönderim.
2-Sitelerin %85'i do-followdur,no-follow siteler de mevcuttur.Nofollow siteler sadece sizlere hit göndermek amacıyla listeye dahil edilmiştir.
3-Listemizde bulunan bütün sosyal imleme siteleri PR 9 ve PR 2 arasıdır. (Pr 1 ve 0 bulunmamaktadır.)
Paketlerimiz:
Paket 1
50 adet farklı sosyal imleme sitesine gönderim yapılır.
Siteler PR 9 ve PR 4 arasındadır.
Bedava ping!
Fiyat sadece 6$ 9TL
Paket 2
100 adet farklı sosyal imleme sitesine gönderim yapılır.
Siteler PR 9 ve PR 3 arasındadır.
Bedava ping!
Fiyat sadece 10$ 15TL
Paket 3
125 adet farklı sosyal imleme sitesine gönderim yapılır.
Siteler PR 9 ve PR 2 arasındadır.
Bedava ping!
Fiyat sadece 12$ 18TL
Paket 4
200 adet imleme yapılır.(2 farklı kullanıcıyla)
Bedava ping!
Fiyat sadece 18$ 27TL
Paket 5
300 adet imleme yapılır.(3 farklı kullanıcıyla)
Bedava ping!
Fiyat sadece 25$ 37TL​
Ekleme ve ping işlemi bittikten sonra excel formatında ayrıntılı rapor gönderilecektir!

Notlar:
1-Bu paketler dışında özel paketler alıp daha çok backlink kazanmak,daha çok hit elde etmek,alexada daha güzel yerlere gelmek isterseniz isteğinize göre özel paketler hazırlayabilirim.
2-Ödemeleri PayPal,Misli.com,İş bankası yoluyla yapabilirsiniz.
3-Ödeme bilgilerim için PM isteyiniz.
4-I-trader sayısına vs bakılmaksızın önce ücreti alıp sonra işi yapıyorum.
5-siteler kesinlikle ve kesinlikle kabul edilmemektedir.
6-Her paket sadece bir tek site içindir.Eğer 2 yada daha fazla siteniz varsa her paketi ayrı ayrı almak zorundasınız.
7-İşin sonuçlanıp raporun teslim edilmesi bazen 72 saat sürmektedir.Ancak genel olarak 24 saat içinde iş teslim edilir.
8-Ödemeyi yaptıktan sonra aşağıdaki şablonu doldurarak bana Özel Mesaj yoluyla ulaştırınız.
1.Linkiniz:
2.Başlık: (En az 15,en fazla 75 karakter)
3.Açıklama: (En fazla 300 karakter)
4.Anahtar Kelimeler: (En fazla 10 kelime)
5.Sitenizin Kategorisi:
6.Raporun gönderileceği mail adresi:
Bu fırsatı kaçırmayarak sitenize hak ettiği değeri vereceğinizi düşünüyorum.Çünkü PR kazanmak için backlinkin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz ve servisimiz size en kaliteli backlinki teklif ediyor.Neden kaliteli derseniz de bu sitelerin hem PR değeri hem de trust değerleri çok yüksek.
Referanslarım için tıklayınız!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5