İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Sosyal İmleme Hizmeti

kaLpsiS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sosyal İmleme Hizmeti
68VRT.png

1p5r4.png

www.imlemedestek.com
Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için. Canlı destek.
Yapım aşamasında.

İmlemenin etkisi, sadece 1 haftada alınan sonuç :

193lh.png

Not: İmleme siteleri kesinlikle sıradan siteler değildir PR değerli oldukça kalitelidir. Örnek çalışmalar için rapor isteyebilirsiniz.

İmleme Yapılan Sitelerden PR ve Alexa Sıralaması

• http://ressim.net/8/out.php/i5248308_imleme-1.jpg-k
  • http://ressim.net/8/out.php/i5248309_imleme-2.png-k
Sosyal İmleme Hizmeti

• İmlemeler isteğe göre zaman aralıklı yayınlanabilir.
  • Teslim süresi 1-3 gün. Online olduğum zaman 3-4 saat içinde teslim ederim. Siz saygı değer müşterilere yalancı çıkmamak için 1-3 gün diyoruz.
  • 3 Gün içinde teslim edilmeyen raporlarda para iadesi + 100 Sosyal imleme hediye.
  • Eklediğimiz bütün sayfaları hızlı index alması için 47 farklı ping adresinden pingliyoruz.

Vereceğiniz Bilğiler

• Sosyal İmleme Hizmeti Almak İstediğiniz Sayfa yada Sayfa Linki (Alt sayfalarda olabilir.)
  • Aramada Yükselmek İstediğiniz Kelime Yada Kelimeler.
  • Rapor Atılmasını İstediğiniz Mail Adresi.
  • Açıklama (İsteğe Bağlı & Makalelerinizde Olabilir)
İletişim PM
Msn

Ödeme Yolları
garanti.png
paypal.png
logo.png

Sosyal İmleme Nedir? Yararları?

"Social bookmarking" Türkçesi sosyal imleme sitelerdeki ürün ve/veya hizmet gibi her türlü içeriğe ait sayfa linklerini kullanıcların paylaşım ve beğenisine sunmaktadır. Sosyal imleme sitelerinde internet kulanıcılarının beğendikleri, ve aynı zamanda onlarında paylaşmak istedikleri her türlü linkleri bulabilirsiniz.

Sosyal imleme sayesinde sitenize backlink sağlayabilir ve sitenize daha çok ziyaretçi çekebilir, sayfanızın değerini artırabilirsiniz. Linklerinizi bu sitelerde paylaşarak bir nevi insanlara sitenizin reklamını yapmış oluyorsunuz, onların beğenisine sunuyorsunuz. Buda arama motorlarının dikaketini çekerek sizin sitesine gelmesini sağlıyor ve index hızını artırıyor ve arama motorları gözünde yükselmenizi sağlıyor.

Sosyal imleme sitelerine yapılan backlink çalışması doğru bir çalışmadır. Zaten sosyal imleme sitelerinin mantığı link paylaşmaktır..

images

Referanslar

R10: http://www.r10.net/sosyal-link-borsasi/1061026-sosyal-imleme-hizmeti-18.html#post1067413149

6 site için anlaşıldı rapor bekleniyor iyi arkadaş çok yardımcı oldu

Platin paket alındı, arkadaşın ilgisinden ve tecrübesinden çok memnun kaldım.

İş teslim alındı.

Tekrar çalışmak dileğiyle

Teşekkürler...

Dün gece iş verdim bugün rapor aldım ve etkisini anında gördüm teşekkürler dostum

Platin paket için anlaşıldı, anlayışlı ve açıklayıcı tavırlarından dolayı arkadaşa teşekkürlerimi sunuyorum. Pazartesi akşamı raporu aldığımda konuyu tekrar rahatsız edeceğim :)
İyi satışlar.

Çalışma ve raporlamadaki başarıdan dolayı arkadaş ile 2.işimiz için anlaştık. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Rapor teslim alındı + fazlasıyla.

Umarım faydasını görürürz. İyi çalışamlar.

300 imleme için anlaşılmıştır.Bilgilendirmelerin için teşekkür ederim.
İyi çalışmalar

kaliteli imleme
teşekkürler

50'lik paketten alındı, rapor bekleniyor.

sözünün eri güvenilir biri..

arkadaştan backlink aldım. teşekkürler

Denemek için 400'lük bi paket almak istiyorum. Konu linki ve paypal adresinizle pm gönderin lütfen :) kimbilir, belki paketin ilk müşterisine ufak bi ikram da yaparsınız :D

Sitem henüz 2 haftalık, 60-70 kişi girmeye başladı.
Bu sosyal imlemenin benim sitem için derecesi ne olmalı ve hangi aralıklarla yapmalıyım.
Almak isteğimim paket: 300

Konuyu takip ediyorum da sosyal imleme için çok iyi bir çalışma ve fiyatlar..
Kesinlikle katkısı olacaktır.
Kolay Gelsin.

hizmet kaliteli fiyatıda uygun ,iyi çalışmalar

Çalışma tamamlanıp, tarafıma rapor gönderildi. Teşekkürler

rapor alındı, teşekkür ederim

400 imleme icin anlasma yapilmistir

daha once bircok kez ticaretlerimiz oldu, isinde titiz ve guvenilir arkadas, hayirli calismalar

Kaliteli ve hızlı hizmet sağlaması bir yana, almış oldugu paranın hakkını fazlasıyla veriyor.

Gayet başarılı ve ilgili çalışmalar, başarılar dilerim.

hayırlı işler kardeşim gerçekten işinin ehli birisi arıyorsanız tam yerindesiniz.

İşlem sorunsuz yapılmış,teşekkürler.

Çalışma tamamlanıp, tarafıma rapor gönderildi.

Rapor teslim alındı.. teşekkürler.

ve

View Complete Feedbacks for Lugrot

Sosyal İmleme Hizmeti +
Sosyal İmleme Hizmeti +
Sosyal İmleme Hizmeti +
Sosyal İmleme Hizmeti +
Sosyal İmleme Hizmeti +

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5