İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal Medayada Taninmak Icin TWIENDS

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nedir bu Twiends ?
Twiendse kayıt olduğunuzda bir twitter ,bir facebook ve bir website adresi tanımlıyorsunuz. Burada amaç diğer üyelerin facebook sayfalarını beğenerek ,twitter da onları takip ederek veya websitelerini ziyaret ederek kredi kazanmak.Bu kredileri sizlerde onlar gibi facebook sayfalarınıza hayran çekmek ,twitter da follower sayınızı arttırmak veya websitenize hit kazandırmak için harcayabilirsiniz.
refli
Uye olmak icin : http://twiends.com

Ayni zamanda her sizin linkinizle uye olan kullanici icin 25 kredi kazaniyorsunuz.
Size bir ipucu uye olduktan sonra seeds>free bolumune tikladiginizda email adresi girin ve her size gelen email icin kredi kazanmis olun ;)
Arkadaslar Replerinizi ve yorumlarinizi bekliyorum ;)
refsiz
twiends.com

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben twitterden followla hemen 500-600 kredi yapıyorum :)

Cok hizli kazanma yontemleri var, internette kodlar varmis onlari yazinca bedava kredi ekleniomus. Ama gerek yok sen yontemini bulmussun :D ;)

Cok ise yario. Local'i secerseniz sadece turkiyeden like yada follow saglayabilirsiniz. Bu cok isinize yarayabilir.

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet haklisin sub forumlarda paylasilmis. Bende genel forumun altinda paylasayim dedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5