Sosyal Medya Hileleri Bayilik Satışları Mevcuttur

namLy

0
İyinet Üyesi
Katılım
22 Şubat 2013
Mesajlar
69
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar namLike.Com' size tanıtmak istiyorum. namLike.Com' bir facebook beğeni - Twitter Takipci - İnstagram Takipci hilesidir.

Sistem özellikleri:

Durum Beğendirme: Sosyal medyada popülerliğin göstergesi durumlarımızdaki beğenilerdir. Birinin beğenisi yüksek olunca vay fameye bak deriz ister istemez. namLike ile durum beğendirme ücretsiz. 25 ile 100 arası bir sayı seçip, seçtiğin sayı kadar beğeni yolluyabilirsin.

Fotoğraf Beğendirme: Bir fotoğraf yükledin beğenisi az neye yarar dostum. Durumlarındaki beğeni tavan yapmış ama fotoğraflarını kimse beğenmiyor. Dert etme namLike ile facebook fotoğraf beğendirme bedava. 25 ile 100 arası bir sayı seçip, seçtiğin sayı kadar beğeni yolluyabilirsin.

Yorum Beğendirme: Herkes birbirine yorum yapar. Sayfalara yorum yaparsın. En gözde yorum sahibi olmak için tabikide beğeni lazım. Dilediğin sayfaya yorum at, arkadaşlarını trolle ve yorumuna beğeni çek nasılmı? Facebook yorum beğendirme namLike'de ücretsiz.

namLlike ile faceookta bir adım önde ol.


SESLİ VE ALT YAZILI VİDEOLU ANLATIM İÇİN TIKLA


Site Adresi: www.namlike.com
Misafir: namlike. com

Twitter TaKipci İçin Tıklayın

İnstagram Takipci İçin Tıklayın

Android Mobil Uygulamamız : https://play.google.com/store/apps/details?id=mobil.namlike.com.myapplication

Android Kullanımı İçin İzleyin

Not : Facebook Twitter İnstagram Bayilik Satışlarımız Mevcuttur Skype Üzerinden Detaylı Bİlgi Alabilirsiniz.

Skype : MustafanamLii
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst