İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal Medya İtibarı Çok Önemli!

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
sosyal-medya-itibar%C4%B12-150x150.jpg

Sosyal medyadaki yerinizi alın. Sanal dünya-yalan dünya diye düşünmeyin.Sosyal medya itibarınızı koruyun.Yazımızı dikkate alın…Sosyal medyanın önemini kavrayın…İyi okumalar dilerim…

Sosyal medya gün geçtikçe rağbeti artan bir sektör,kendinizi sosyal medyada ortaya koymanız sizin için-şirketiniz için-geleceğiniz için büyük bir yatırım olabilir.Çok fazla abarttın diye aranızda düşünenler olabilir.İnanın bunlar abartı değil…

Sosyal medyanın dijital hayat üzerindeki etkisini bilmeyenler için bu düşünce gayet normal bir şey tabikide…

Sosyal medya itibarı derken klavye delikanlısı olmaktan,kendini olduğunun dışındaki gibi göstermekten bahsetmiyorum.

Yok ben şöyle webmasterim,asarım-keserim demekle ,artistlik yapmakla bu iş olmuyor.Yaptıklarınızı sosyal medyaya yansıtarak kendinizi göstermeniz gerekir.Sizin ne iş yaptığınızı ve kimlerle iş yaptığınızı bilmeleri gerekir.Kısacası kendinizi göstereceksiniz,ne bir eksik,ne bir fazla…

Büyük düşünüyorsanız sosyal medya uzmanları ile bu işlerinizi yürütmeniz gerekir.Artık her şeyin uzmanı var.Uzman derken sayfa kasan-üye kasanlardan bahsetmiyorum.Gerçek anlamda uzmanlardan ücretli destek almalısınız.Çakma uzmanlardan ve dolandırıcılardan uzak durmanız gerekir.İş bitmeden önce parayı vermemelisiniz ve kişinin referanslarını incelemelisiniz..Güvenilir sosyal medya uzmanları bulmanız sizi bir adım önde başlatır.

Sosyal medya sitelerini de sık sık ciddi anlamda takip etmeniz gerekir.Başlıca sosyal medya siteleri:

Webrazzi,sosyalmedya.co,semiyun tarzı sitelerdir.

Nereden başlayacağınızı düşünebilirsiniz.Sosyal Medya Optimizasyonu Detaylı Anlatım adlı yazım sizlere nereden başlayacağınız konusunda fikir verecektir.

Bu anlamda internette sosyal medyada attığınız adımlar-yazdığınız yazılara dikkat etmeniz gerekir.Zira yazdıklarınız başınıza dert açabilir.Sizi vezir yapabilir ya da rezil edebilir.Yaralı stayla ergenlerden uzak durmanız sizin için iyi olacaktır.

İyi bir strateji,iyi bir ekip,iyi bir itibar…Bu üç şeyi birleştirin ve olacakları kendi gözlerinizle görün…

Son olarak sosyal medyanın önemi işte budur ovvv yeah demek istiyorum…

Yazının Orjinal Linki:http://susma.in/sosyal-medya-itibari-cok-onemli/

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Orjinal kaynakta, kullandığınız bold çok kötü durmuş bence biraderim. Aynı kelimeyi çok fazla tekrarladığın göze batıyor öyle bold yaptığında.

Kelime o kadar sık geçiceğine, yazının başlarında geçsin bir kere, h1 olsun, ve anasayfaya link ver hedef kelimenden.

Çok daha fazla verim alırsın. Bikaç defada yazının devamında tekrarlayabilirsin hedef kelimeni. Bu kadar tekrar gereksiz bence.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Orjinal kaynakta, kullandığınız bold çok kötü durmuş bence biraderim. Aynı kelimeyi çok fazla tekrarladığın göze batıyor öyle bold yaptığında.

Kelime o kadar sık geçiceğine, yazının başlarında geçsin bir kere, h1 olsun, ve anasayfaya link ver hedef kelimenden.

Çok daha fazla verim alırsın. Bikaç defada yazının devamında tekrarlayabilirsin hedef kelimeni. Bu kadar tekrar gereksiz bence.

Yazının başındaki boldlara dikkat etmemiştim,teşekkürelr üstad...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5