İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal medya kardeşliği kuruluyor...

mute8100

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
14 Eylül 2011
Mesajlar
123
Reaction score
0
Arkadaşlar sosyal medya hesaplarınız da karşılıklı linklerimizi paylaşmaya ne dersiniz. Birer defaya mahsus olsa bile sosyal medya hesaplarımız da linklerimizi paylasalim ve hem grup olarak destek verelim hemde kendi hesaplarınız dan ulaşamagımız insanlara birbirimiz vasıtasıyla ulaşabilelim. Burada birbirimize daha iyi fayda sağlamak için toplandık ve bunun en iyi yolu hemen bir şeyler yaparak işe başlamak.

Bunun faydası ne olacak.

Elbette faydası tartışılmaz. Her birimizin büyük küçük eski yeni sosyal medya hesaplarımız var. Ve binlerce insana ulaşıyor paylaşımlarımız. Ama birde bu işte yeni olan ve fazla sosyal çevresi olmayan arkadaşlar da var.

Benim teklifim her bir arkadaş, kendi sosyal medya hesabında bir defa ya mahsus olmak üzere veya devamlı olarak ( karşılıklı anlaşma durumuna göre değişir) site linklerimizi paylaşalım ve bir birimize fayda sağlayalım.

Ne dersiniz? Var mısınız? Ben varım.

Peki nasıl katılacağız.

Bu konu altından katılmak istiyorum sitem . com vs sosyal medya hesabım şu şeklinde paylaşım yapalım. Ayrıca üyeler arası PM ÖM sistemimiz mevcut olduğu için her üye birbiriyle sitemiz üzerinden iletişim kurabilir ve daha fazla bir birimizin sitelerine katkıda bulunabiliriz.

Bu sistem ne işe yarayacak.

Bu güne kadar bir çok site de yorum kardeşliği vs konulara denk gelmişsiniz dir. Bu da aynı ama karşılıklı bir birimize link vermek çok fazla fayda sağlamıyor. Ve bir müddet sonra unutulup gidiyor.

Bu sistemde en çok bize fayda sağlayacak olan sosyal medyadan gelecek olan ziyaretçilerdir.

Hadi hemen yoruma katılıyorum yazın ve gerekli bilgileri doldurarak sosyal medya hesabınızda bu konuyu paylaşın. Bende karşılıklı olarak sizlerin bıraktığı linkleri Facebook ta paylaşacağım.

Dilerseniz bana sitem üzerinden, sol taraftaki WhatsApp butonuna tıklayarak 7/24 ulaşabilirsiniz…
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi
Üst