Sosyal Medya Uzmanı

emirhantzn

Yeni Üye
Katılım
8 Kas 2017
Mesajlar
2
Yaş
26
Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam Danışmanlığı

Markanızın, hedef kitlenizin bulunduğu platformlarda sosyal medya reklamları yapabilmesi için, kurumsal bir hesabı olmalı; peki sonra? Markanız bu platformlarda ne yapacak?

Diyelim ki paylaşacak şey buldu ve insanlar da markanızın paylaştığı fotoğrafları çok beğendi. Sonra? Satış yapamıyorsanız, işletmenize telefon veya e-posta gelmiyorsa, gönderilerinizin beğenilmesi size bir şey ifade eder mi?

Google Reklamları Hizmeti Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 7 Önemli Detay?

Bu gibi konularda bir Sosyal Medya Uzmanı ve Dijital Pazarlama Uzmanı'ndan bilgi almak isterseniz websitemizi ziyaret edebilrsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst