İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal Paylaşım Sitemize Sponsor

cozumhost

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Arkadaşlar sosyal paylaşım sitesi kuracağız domain desteği sağlayabilecek olan varmı 1 adet (.com,.net) uzantılı domain kayıt edilecektir.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Yapma güzel kardeşim. Sosyal Paylaşım Sitesi diyorsun bi 15 TL'ye domain alamıyomusun ? Kimse domaine sponsor olmak istemez söyleyim ben sana.

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşım elimde sağlam bir sosyal ağ domaini var hemde türkiye için
www.facebookturkiye.net domain bu istersen bu domaini vereyim ortak olalım. bu arada benimde sosyal ağ sitem var. www.kampusagi.com diye bedava script var bi bak beğpenirsen bu scirpti kurarsın ücretsiz zaten bende türkçeleştirim sana .yani elimden geleni yaparım.

roland_xp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar zaten facebook var biraz yaratıcı olun hala birşeyler üretmek yerine bişeylerin özentisi oluyoruz kafayı kullanalımda o milyarlarca dolar kazanan sitelerden 1 taneside bir türk'ün olsun diğer insanlar bizden feyz alsın

StratoVariuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar zaten facebook var biraz yaratıcı olun hala birşeyler üretmek yerine bişeylerin özentisi oluyoruz kafayı kullanalımda o milyarlarca dolar kazanan sitelerden 1 taneside bir türk'ün olsun diğer insanlar bizden feyz alsın
kesinlikle katılıyorum hocam size !

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Kardeş olmuyor kimse böle şeylerle uğraşmıyor dediğin gibi uğraşılsa gerçekten güzel şeyler çıkabilir. mesela ben açtım www.kampusagi.com sitesini elimden geleni yaptım daha açalı 2 ay oldu 323 üyem var. yanlış şuan askerlik sebebiyle ilgilenemiyorum. 1 ayım bitti ondan geldim biraz bakıyorum pazar gene teslim olcam. ama dönüşte çoşturacam orayı dahdada iinşallah.

bu arada o isimde özentilik değil o ismi seviyorlar herkes istiyor bende yardım cı oliim dedim istemiyorsan sorun yok kardeş..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5