İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyal Paylaşım Sitesi veya Video Dizi Sitesi Açmak İsteyenlere

myevrenn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk olarak sosyal paylaşım sitesi açmak isteyenlere açıklayayım. Video dizi sitesi hakkındada konuşacam birazdan. Elimde codecanyondan alınmış açık kaynak kodlu script var. Scriptin adı Match Me.
Google amcaya match me codecanyon yazarsanız scriptin demosuna admin paneline falan codecanyondan inceleyebilirsiniz. Beğeniceğiniz nadir scriptlerden
biridir. Sizinde sosyal paylaşım sitesi açmak gibi bir hayaliniz varsa bu hayali gerçekleştirebilirsiniz. Script her ay da bir güncellenmektedir.
Devamlı teknik destek alabilirsiniz. Kendiniz scripti geliştirebilirsiniz.

Video Dizi sitesi açmak isteyenler ise elimde yine codecanyondan alınmış bi script var. Scriptin ismi Youmly Bi zamanlar almıştım. http://codecanyon.net/item/youmly-youtube-video-website/9067272 adresinden sccriptin demosunun ekran fotolarına
bakabilirsiniz.Full responsive çok güzel bi scripttir. Scriptin geliştirmesi size kalmış. İstediğiniz özelliği ekleyebilirsiniz. siz geliştirebilirsiniz.

Bu iki scripti birden satın almak isterseniz Codecanyon hesabımı olduğu gibi sadece 80 TL ye bırakabilirim. Codecanyon hesabımda üstelik 2$ içinde var. Hediyedir. Eğer bütçeniz birisine yeterli değilse
Sosyal Paylaşım scriptini 60 TL
Video Dizi Sitesini ise sadece 20 TL ye bırakabilirim. Düşünürseniz eğer PM Özel mesaj atabilirsiniz.

Sosyal Paylaşım Sitesi demosu için: http://demo.matchmescript.com/
Video için demo yok ama ekran fotosu ekliyorum.
Ödeme: Sadece Paypal ( Banka hesapları kullanmıyorum )
Temaları aldığıma dair kanıt;
JAWYd5.jpg

rMyQMz.jpg

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
İlk olarak sosyal paylaşım sitesi açmak isteyenlere açıklayayım. Video dizi sitesi hakkındada konuşacam birazdan. Elimde codecanyondan alınmış açık kaynak kodlu script var. Scriptin adı Match Me.
Google amcaya match me codecanyon yazarsanız scriptin demosuna admin paneline falan codecanyondan inceleyebilirsiniz. Beğeniceğiniz nadir scriptlerden
biridir. Sizinde sosyal paylaşım sitesi açmak gibi bir hayaliniz varsa bu hayali gerçekleştirebilirsiniz. Script her ay da bir güncellenmektedir.
Devamlı teknik destek alabilirsiniz. Kendiniz scripti geliştirebilirsiniz.

Video Dizi sitesi açmak isteyenler ise elimde yine codecanyondan alınmış bi script var. Scriptin ismi Youmly Bi zamanlar almıştım. http://codecanyon.net/item/youmly-youtube-video-website/9067272 adresinden sccriptin demosunun ekran fotolarına
bakabilirsiniz.Full responsive çok güzel bi scripttir. Scriptin geliştirmesi size kalmış. İstediğiniz özelliği ekleyebilirsiniz. siz geliştirebilirsiniz.

Bu iki scripti birden satın almak isterseniz Codecanyon hesabımı olduğu gibi sadece 120 TL ye bırakabilirim. Codecanyon hesabımda üstelik 2$ içinde var. Hediyedir. Eğer bütçeniz birisine yeterli değilse
Sosyal Paylaşım scriptini 80TL
Video Dizi Sitesini ise sadece 50 TL ye bırakabilirim. Düşünürseniz eğer PM Özel mesaj atabilirsiniz.

Ödeme: Sadece Paypal ( Banka hesapları kullanmıyorum )

Temaları aldığınıza dair dekontlarınızı konuya ekleyiniz lütfen.

Benide etiketleyiniz.

myevrenn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat güncellendi. Tekliflerinizi iletebilirsiniz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5