İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sosyalsefler.com Proje ortağı aranıyor!

ctylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 hafta önce satmaktan vazgeçtiğim sitemi (sosyalsefler.com) tekrar hayata geçirme kararı aldım. Domain ne kadar kendini anlatıyor bilmiyorum ancak ben alırken projem bu yöndeydi. Siteyi incelediğinizde mantığını sizde anlayacaksınız ancak bir kaçörnek verebilirim;

Mağaza Sistemi: Site mağaza sisteminde sadece üyelerin ürünleri (biz satış yapmayacağız) satılıyor.
Nasıl Çalışır: Mağaza sistemi üyenin admin kullanıcısına belirtilen şablon bilgileri ile ürün bilgilerini göndermesi ardından mağazada yayınlanması. Ürün yayınlandıktan sonra satın linki yerine satıcı üyeye mesaj gönder şeklinde iletişime geçip alışverişin tamamen kendi aralarında gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Premium Üyelik: Özel üyelik türü olan premium üyelik sahibi üyeler ürün satışı yapmak istediklerinde bize gönderilen ürünün anasayfada bulunan vitrinde yer alması hakkına sahip oluyorlar. Ayrıca premium üyelik sahibi üyeler sitede yapılan sponsor yarışmalara şartsız 1 katılım hakkı kazanıyor.

Yarışma Sistemi: Sosyalsefler.com sponsorluğunda premium üyelik gelirlerine orantılı şekilde düzenlenecek yarışmalardır. Premium üyeler otomatik 1 çekil hakkı kazanıyorlar, normal üyeler ise yarışma için belirlenen şartları yerine getirdikler,nde 1 çekiliş hakkı kazanıyorlar. Verilecek tüm ödüller kargo dahil tüm ücretleri site tarafından karşılanacak.

Hedef kitlesi şefler olduğu için bazı arkadaşlar ne kadar şef varki diyebilir ancak sadece iş ortamında şef olanlar değil evinde kendi mutfağının şefiolanlarda kitlemize dahildir.

Proje aktif ve geliştirilmeye devam ediyor, ortak olacak arkadaş/arkadaşlardan talebim şu yönde; Site için yapılması gereken sosyal medya çalışmaları, reklam kampanyaları ve yeni fikir sağlamaları. Yazılım ve tasarım konusunda hiçbir bütçeye ihtiyacımız yok.

Ciddi düşünen arkadaşlar lütfen benimle iletişime geçsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5