İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soyadı,adres aynı olsa?

Lonely16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

Aynı mahalle,aynı sokak,aynı daire nosu vs herşey aynı , soyisim bile ama,isim farklı ise

yeni bir adsense hesabı açabilirmiyim :eek:

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hayır olmaz, birinci dereceden akraba olmaman gerekiyor. Google yardım dökümanlarında banlandığınızda amca oğulları, amca, baba tarafından yeğen ve kuzenleriniz ile hesap açamazsınız deniyor. Öte yandan dayı çocukları ve anne tarafı akrabaların isimleriyle adres aynı olsa bile açabilirsiniz. Ben amca oğlu adına açtım o da banlandı, şimdi teyzeminkini kullanıyorum.

Lonely16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki sadece soyisim aynı olsa..
ama adres farklı olsa
açabilirmiyiz

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
O zaman değişir. Bugün programlar var ismini giriyorsun soy ağacını döküyor, oraya bakarlarsa yakalarlar akraba olduğunuzu, walla banlarlar.

Lonely16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler :D bişi denemek için açıcaktım yeni hesap.. madem banlanırız sağlam hesaptan olmuyalım.tekrar teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5