İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

şöyle ekip oluşturarak birşeyler yapsak?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Biz geçmişte bu tarz şeyler başardık. Eminim başaranlarda vardır hala. Bu konu biraz itimad ile alakalı, güvenebilecek adam bulmak pekte kolay olmuyor..

tginay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgileriniz için çok teşekkürler değerli arkadaşlar ekibi kuralım dünyaya sesimizi duyuralım birşeyler yapmanın zamanı geldi ve geçiyor bile.

seryaklll

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eminim sizin gibi düşünen birçok webmaster vardır.Güzel jenerik bir domain ve proje,reklam ile olabilir.

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İlk önce bir proje oluşturmak lazım daha sonra nasıl yükseleceğini ile ilgili istatistik yapılmalı.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Türkiye'de facebook youtube gibi siteleri hatta daha iyilerini yapabilecek kapasitede bir çok insan mevcut fakat reklam konusunda fakiriz ne yazık ki.. Böyle düşünmeniz güzel fakat ortaya bir şeyler çıkarılabilse de reklamı iyi yapılamayacağı için kaybolup gider yapılacak projeler. Biraz karamsar konuştum ama Türkiye'de durum böyle maalesef..

17bela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de facebook youtube gibi siteleri hatta daha iyilerini yapabilecek kapasitede bir çok insan mevcut fakat reklam konusunda fakiriz ne yazık ki.. Böyle düşünmeniz güzel fakat ortaya bir şeyler çıkarılabilse de reklamı iyi yapılamayacağı için kaybolup gider yapılacak projeler. Biraz karamsar konuştum ama Türkiye'de durum böyle maalesef..

Hocam bence Turkiye baska bir ulke ile hic fakirlik yok bence, cunki niye diye sorarsan Medyamiz allaha sukur cok basarili bir adamlarla dolu ve isini bilen biriler.
Medyayi gecelim turkiyenin Butun forumlarina reklam vermeye kalkisirsak yani bu arkadasin dedigini geceklestirmek icin ufak bir harc karisilginda (ucretsizde kabul edeler) tabi bu gerceklesebilir.
sadece adamlar lazim isini duzgun yapan ve guvenilir kisiler bu zamanlarda az bulursun cunki hepsi lamerlik pesinde dolasiyor biri birbirini assalamaya bakiyorlar
"ben bunu yaptim" "ben sunu yaptim" misali "hek" iceriginde soyliyorum.
Eger guvenilir insanlar bir araya toplanip biraz kafa calistirsak dunyayi sallariz eminim.

Ve eyvallah buna katilmak isterim

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Aslında benim büyük bir projem var, bir ekip gerektiren (kodlama aşamasında %80 i bitmiş)

İlgilenen arkadaşlarla bir ekip oluşturabiliriz. Pm atın lütfen

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ben de boyle bir gruba katimak isterim. Aklimda baslayabilecegimiz bir iki site var :)

Bu proje ustune dusunurken aklima INANILMAZ bir fikir geldi... Esi benzeri dunyada yok...

tginay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam güzel birşey ise yapalım. hemen başlayalım çalışmalara :) biraz çıtlat istersen proje konusunu.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
eBay ve Gittigidiyor gibi siteleri bastan asagiya gocertecek bir proje desem? :D Yanliz benim soyle bir sartim var, is yapacagim kisilerin hepsi Istanbul'da oturmali. Cunku yuzyuze gorusup, karsilikli guven saglamayi ve gerekirse notere gidip ortaklik icin bazi belgeler imzalamayi dusunuyorum... Cunku dedigim gibi ciddi bir proje...

tginay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eBay ve Gittigidiyor gibi siteleri bastan asagiya gocertecek bir proje desem? :D Yanliz benim soyle bir sartim var, is yapacagim kisilerin hepsi Istanbul'da oturmali. Cunku yuzyuze gorusup, karsilikli guven saglamayi ve gerekirse notere gidip ortaklik icin bazi belgeler imzalamayi dusunuyorum... Cunku dedigim gibi ciddi bir proje...

ben varım. yanlız istanbulda oturmuyorum. ama ben istanbula gelirim gerekirse. istanbul ekibimizin buluşma yeri olur.

tginay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizin bir uzmanlik alaniniz var mi? :)

uzmanlık alanım kodlama. asp, javascript, ajax biliyorum. grafikten hiç anlamam yaratıcı değilimdir. ancak bir sitenin veya projenin yürüyen aksamını (iskeletini, teknik alt yapısını) çok iyi ve sağlam yapabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5