İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Söyle Net Sohbet Odaları

soylenet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu adı: IRC.SoyLe.Net 6668

Açılış tarihi: 01.01.2002

- Root : X
- Ağ Yöneticileri : INCARA, Onur
- Servisler Yöneticisi : Sessiz
- Server Yöneticileri : Nadrosima
- IRC Operatörleri : Shadow, basbeLası, DeviL, TaLipaiR, SiyahKaR, RhomaNtiC
- IRC Operatörleri : Unique, witch, Uğur
- IRCHelp Koordinatörü : Nadrosima
- IRCHelp Oper(s) : Unique, SiyahKaR, witch, RhomaNtiC
- Radyo Koordinatörü : Shadow

Ortalama Kullanıcı Sayısı: 1500 - 2000 Arasi

Domain isminde ki kalite gibi sunucu yöneticileri kaliteli kişilerden oluşmaktadır.

irc.soyle.net in sistemlerini tanıtmak istiyorum ;

Chat Sohbet siteleri arasında eski ve popüler bir sitedir. IRCD kısmı modulleri ve güvenlik sistemleri konusunda yenilikleri takip eden bu kategoride lider siteler arasında baş rol oynamaktadır.

Modulleri arasında webten nick şifreleme var.

Nick Kayıt adresine girerek nickinizi şifreleyebilme imkanı sunulmuştur, şifresiz nickler Server'a giremediği için saldırı, flood, reklam gibi olaylar sunucu üstünde söz konusu dahi değildir. Nick Kayıt adresinden nick şifreleyerek mIRC kullanicilari sunucuya giriş yapmaktadır.

Güvenlik sistemi özgün ve kullanışlı Kara_Murat botu tarafından destekleniyor.

Kullanıcı sayısı günden güne artan networkte en dikkat çekici özellik genel sohbetin hiç durmadan devam etmesi.

gLobal kanaLLarımızda 7/24 Sohbet, chat yapabilme imkanı sizleri bekliyor..

Chat - Sohbet Sende Birşeyler Söyle...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
İrcde tutunmak hiç kolay değildir,Nadir kaliteli sunuculardan olan Soyle.net'in başarılarının devamını dilerim.

soylenet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Erdem : Evet haklisin yorumun icin tşk ederim, elimizden gelenin en iyisini sunmaya calisiyoruz userlere yakinda IRCd adina onemli atilimlar yapacagiz, ins herseyin hayirlisi olur...

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
99'dam beri IRC ile içli dişliyim.Soyle.net tanıdığım takdir ettiğim sunucular arasindadir.Uzun zamandır uzağim IRC aleminden şuan ne alemdeler bilmiyorum ama, 2 yıl öncesine kadar iyi yerdeydiler.

Yani 750 1000 arasi diyelim:p

soylenet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
99'dam beri IRC ile içli dişliyim.Soyle.net tanıdığım takdir ettiğim sunucular arasindadir.Uzun zamandır uzağim IRC aleminden şuan ne alemdeler bilmiyorum ama, 2 yıl öncesine kadar iyi yerdeydiler.

Yani 750 1000 arasi diyelim:p

Valla 2 Yil once Soyle.net 2500 anlik chat yapan kullanicisi vardi ama suanda 2000'ni goren lusers useri var.. 750 - 1000 arasi demissinde bu soyle.net degildir :) sen yanlislikla baska yere girmissindir yada gece 3-4 gibi girmissen 750 - 1000 gormussundur normal gun icinde 1000 ustu anlik chat yapan useri vardir :)

Örnek :
Şuan Hafta içi Pazartesi, Saat ; 18:23 iş çıkışı

Sunucudaki kullanıcı sayısı: 1358 En çok: 2218
Ağ'daki kullanıcı sayısı: 1380 En çok: 1968

Suan ki user :)

R

RiNNeGaN

Misafir
Onca yıl AaRAdyOcU nikiyle irc sunucularında yer aldım.Bir defa girdim merak ettğim için oldukça güzel bir irc sunucusu diyebilirim.

Basarilar soyLe.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5