İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Söz bendemi acaba... özgürce konusma hakkım oldugunu sanmıyorum

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
04 Mart 2011 e üye oldugumda bu foruma pekte bişey bilmiyordum halende cok sey bildigim söylenmez.. ama üye oldugumda adsenseden para kazanmak hayal gibi geliyordu.. rastgele konuları okudum onu yaptım bunu ettim.. marez icerikten adsensenin hoslanmadıgını bilmiyordum basvurup dururdum oda kabul etmezdi neyseki adsensemizide aldık cok sükür az cok paramızıda kazanıyoruz.. int. tarayıcım google corumda iyinet yer imlerinde 1. sıradaydı.. pcyi acınca anında iyinete damlardım.. hemen söyle son konular muhabbetler neymiş bakar cıkardım... yada hoslandıgım bişey varsa okurdum yorum yazardım.. ama Sayın yönetim Toplisti kaldırdı kaldıralı ne foruma girmek canım istiyo nede bakmak... bi defa bu konuyu actım .. banlandım.. ama susmak bana göre degil susamıyorum.. önceden iyinet haric hic biyere üyeligim yoktu wm forumu olarak simdi heryere üye oluyorum.. iyinete girmek bile istemiyor canım artık... dedigim gibi daha önce bu konuyu actım 1gün banlandım bunda belki sınırsız banlarlar ? ama neden banlanıyorum.. bunu isteyen bi ben degilimki? Yönetimin banlama sebebi ne yani onu anlamadım neyse suan hala bu foruma girme sebebim Eif koca forumda bulamadıgım bilgiyi onda bulabiliyorum ha banlarsanız ne olur Eif'e soru soramam.. yapacak bişey yoktur ama iyinete girdikçe icim daralıyor böyle.. banlamak care degildir bence ... gelen talep'e biraz kulak vermek gerekir diye düsünüyorum:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

• Like
Reactions: Eif

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Ben hep Yeni Mesajlar kısmından bakıyorum.Benim için toplistin kalkması bir şey ifade etmedi.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ben hep Yeni Mesajlar kısmından bakıyorum.Benim için toplistin kalkması bir şey ifade etmedi.
Hmm.
Ama benim için etti cok ciddi diyorum iyinete girdigimde içim daralıyor.. boş boş bakıp duruyorum ekrana..
tamam, iyinet güzeldir, iyinet candır.
Toplist kalktı bitti gitti boşverelim. Bende açtımdı böyle bir topic sonra baktım yönetim cıks diyor bende uzatmadım. ee ne demişler ?
Yorgan gitti kavga bitti

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Eif bu durumdan şikayetçi değilse ve kendine göre hala foruma birşeyler vermeye devam ediyorsa; bilgisinden faydalandığınız, varolması bir çok kişi için büyük bir nimet olan Eif'i örnek alın.
Gitmek istiyorsanız elbette gidersiniz ancak yönetim bir karar vermişse ve katlanılamıyorsa bu karara arkanıza bakmadan ve hatta veda bile etmeden gidilmesi tavsiye olunur. Bu duygu sömürüleri hoşuma gitmiyor.

WebKing26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forumu fazla tanımam ama bazı forumlarda falan bu siteyi kötüleyende var.seven de var :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hala topliste kafayı takmış olanlar var gördüğüm kadarıyla.
Bu üyelerin kesinlikle iyinet kalitesinin altında olduğunu düşünüyorum.
Aklı başında mantıklı bir üye yeni mesajlara tıklayıp tüm mesajlara bakar.
Söz sizde,konuşun.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
hiç alakasız olcak ama konu açmaktansa burda yazmayı tercih ettim :) alexa da 7.5k'dan 8k ya düşmüşüz :(

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
hiç alakasız olcak ama konu açmaktansa burda yazmayı tercih ettim :) alexa da 7.5k'dan 8k ya düşmüşüz :(
Tüm webmaster sitelerini incelediğinizde aynı durum söz konusu.
Ya alexa bir şeyleri değiştirdi ya da webmaster insanı kayıplarda.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Tüm webmaster sitelerini incelediğinizde aynı durum söz konusu.
Ya alexa bir şeyleri değiştirdi ya da webmaster insanı kayıplarda.

Sadece Wm siteleri değil tüm siteler artık çok yavaş düşüyor ki bunda neyin etkisi olduğunu tahmin ediyorum; ucoz.com benzeri subdomain ile ücretsiz cms dağıtan sitelerde önceden alexa söz konusu değildi ancak 1-2 ay önce subdomainlerde de alexa başladı.

Az da olsa etkisi olmuştur :)

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
iki gün bende foruma girmek istemedim baktım girmeden olmuyor yeni mesajlardan bakmaya alıştım...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
fuub yükselişte :)
fuub mu? o da ney? hediye dağıtarak ayakta durmaya çalışan wm sitesi, çılgın projelerle ayaktalar, yoksa bitik bi platform

son konular tablosu yok diye üzülmeyin, orada o tablo varmış gibi yapın, olmadı foruma archive.orgdan girin o tablonun olduğu ayları seçin..

iyineti sorgulamak kimseye düşmez, bunun bilincine varın, yönetim bazı konularda üyeleri dinleyebiliyor ama forumun kaynakları ile ilgili muhabbetler olunca calvin kimseyi dinlemiyor, bu konuda kilitlenecek, ööööööööyle bakacanız sonunda

kasmayın kendinizi bu kadar, yönetim istediği şeyi yapar, buna bizler, biz küçük adamlar karışamaz

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
sal suyu asım, takılmamak gerek kenarı kırık bi eklentiye

rainha

0
Yasakli Uye
Reaction score
5
"müşteri velinimetimizdir" denmeli ve bakıyorum müşterilerde yasak istiyor sado mazo bi durum

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
"müşteri velinimetimizdir" denmeli ve bakıyorum müşterilerde yasak istiyor sado mazo bi durum

Müşteri kim?

mustix bana her zaman ulaşabilirsin biliyorsun twitter listemde de eklisin. Kafana takma böyle şeyleri.

T

themaniac

Misafir
Arkadaslar yeri gelip bir admine bile laf soyleyebiliyoruz burada. daha ne olsun ki? ayrica iyinet'in alexa'da dususu benimde dikkatimi cekiyor. her sitede dusus varmi? ben siteme hicbirsey yapmadigim halde 353K'dan 343K'ya dusmus dun. yani butun sitelerde dusus yok ama boyle ilk 10k'da durumlar farkli oluyor oralarda tutunmak.
Neyse gelelim isin ozune, birileri hosunuza gitmiyorsa gidebilirsiniz demis, birisi de burasi soz sende kismi istedigimi derim demis. iki kisi de hakli. ama sunu da bilmek gerekir ki kimse iyinet'e zorunlu girmiyor. Yani Calvin diyor ki benim yaptigim iyinet bu. begenirse buyur gel, begenmezsen ben senin icin sitemi degistircek degilim diyor. eger yanlisim varsa Calvin duzeltsin. bu durumda da bir atamizin sozu geliyor akla

ya bu deveyi gudersin yada bu diyardan gidersin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5