İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sozluk.ca

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Arkadaşlar bu domaini Go Daddy aracılığı ile almıştım. Bir ara satmayı düşündüm alan olmadı :)

Ufak bir hosting paketi almıştım ama index bile atmadım.

Bu domain ile ne yapacağımı bilmiyorum. Fikri olan var mı? Ya da işe yarar bir domain mi?

Not : Uzantının Kandaya ait olması sanırım olumsuz bir etki bırakmaz?

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Arka arkaya oldu ama mazur görün. Bu domain ile ilgili hiç fikri olan yok mu? Ulaşılabilir bir fikri olan cevaplarsa sevinirim.

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Flood mesaj yazmışsın diyene bak. Zaten insan karşısındakini kendisi gibi sanarmış.

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sana mı vereceğim bunun hesabını? Bir kere konuya muhalefet olan kişi güya uyanıklık yapmak için saf rolune yatmış bende önce bir şey demedim sonra gereken cevabı verdim , ben senin gibi prim yapacak kadar zeki değilim.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Sana mı vereceğim bunun hesabını? Bir kere konuya muhalefet olan kişi güya uyanıklık yapmak için saf rolune yatmış bende önce bir şey demedim sonra gereken cevabı verdim , ben senin gibi prim yapacak kadar zeki değilim.

Tamam hocam karışmamalıydım, haklısınız. Hayırlı satışlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5