İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sözlük için ortak(lar) aranıyor.

Salgopa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Sözlük açmak belki saçma gelebilir, çünkü bir kaç tane tutan sözlükler var zaten. ancak elimde kullanmadığım bir hosting olduğu için yinede denemekten bir zarar olmaz diyerek konu açmak istedim. Ortak olmak isteyen arkadaştan sadice domaini tescil ettirmesini istiyorum. çünkü dediğim gibi kullanmadığım 3 ay daha süresi olan Limitsiz bir hostingim var, domaini oraya yönlendiririz. 3 ay gibi bir süreç içersinde sözlüğün hitini göz önünde bulundurarak ben kendim tekrar ödemesini yaparım gerekirse. Şimdilik aklıma başka yazıcak birşeyler gelmiyor. Sizin konuşmak istediğiniz birşeyler varsa ben burdayım. :utan:

Salgopa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 kişi bakıyo ama hiç cevap veren yok. Demekki tutmaz. :) Teşekkürler.

isByTiti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sözlük Derken ? Benimde Böyle Bir Proje Düşüncem Vardı. Birlikte Bişeyler Yapabiliriz Belki ?

Salgopa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sözlük derken; Aklınıza gelen her türlü konu hakkında tartışma veya bilgi paylaşımı yapılabilecek biryer olarak düşündüm ben. yani inci gibi falan değil. ama yani bu sonuçta sadice benim düşüncem. işe ortaklık olarak bakmak gerekirse, ortak olmak isteyen arkadaşında düşüncelerini duymak isterim. bir orta yol buluruz heralde. :hmmm:

isByTiti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sözlük derken; Aklınıza gelen her türlü konu hakkında tartışma veya bilgi paylaşımı yapılabilecek biryer olarak düşündüm ben. yani inci gibi falan değil. ama yani bu sonuçta sadice benim düşüncem. işe ortaklık olarak bakmak gerekirse, ortak olmak isteyen arkadaşında düşüncelerini duymak isterim. bir orta yol buluruz heralde. :hmmm:
Ekşi, İtü Tarzı Bişey Olarak Düşündüm Bende ?

Scripti Yazdırmak vs Lazım Orası Sıkıntılı

hitokiri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
pm gönder ortaklaşa yapalım arkadaşım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5