İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sozluk.iyinet olabilirmi

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba
Ben iyinet sözlük hizmetinin faydalı olabileceğini düşünüyorum. dileyen bir başlık açar başlığa yazar yada cevap verir. bu şekilde hem bilmediğimiz terimleri öğrenmiş oluruz hem de iyinetin bir gündemi olmuş olur. sözlük kültürü olacağından başlıklarda reklam, tasarım yaptırma vs. olmaz. fazla araştırmadım ama hazır sözlük scriptlerinin olduğunu biliyorum.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar bugün herkesin bir önerisi gelir olmuş. Herşey den önce forum kendisini toparlamalı. Bu tarz girişimler varolan mevcut kısıtlı gücü iyice parçalara bölmek ve direnci düşürmek demektir.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bence blog'dan daha iyi bir fikir. Webmaster sözlüğü, gündemi çok daha yakından takip edilebilir bir hale getirir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sözlük fikri uzun zmaandır var ve desteklediğim bir fikir daha yaratıcı şeyler ve forumun aksine daha güncel konular konuşulabilir.Örneğin sözlükte her haberi paylaşamıyorsun tartışamıyorsun haber sitesine girmesin diye.Hele bide güncel haberlerle ilgili başlık açan yetkililer olursa deme keyfimize.

Bide şart konur internet piyasası hariç konuşarda konuşulmıyacak diye.

Çoğu insan sözlük hevesini orda atabilir :D

Hatta chanlardeki gibi resimli olursa ne değişik ve ne güzle olur .

RyShTu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba
Ben iyinet sözlük hizmetinin faydalı olabileceğini düşünüyorum. dileyen bir başlık açar başlığa yazar yada cevap verir. bu şekilde hem bilmediğimiz terimleri öğrenmiş oluruz hem de iyinetin bir gündemi olmuş olur. sözlük kültürü olacağından başlıklarda reklam, tasarım yaptırma vs. olmaz. fazla araştırmadım ama hazır sözlük scriptlerinin olduğunu biliyorum.

bence mantıklı

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar araştırdım hiçbir webmaster forumunda böyle bir yenilik yok. yapılırsa ilk iyinette olacak. bence çok ilgi görür. forumun yanında sözlüktende faydalanılabilir. forumun toparlanmasını engelleyeceğini sanmıyorum.

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
blog.iyineti görenın aklına çeşit çeşit iyinet geliyor herhalde diye düşünüyorum bence blog daha iyi fikirdi

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yapılırsa ilk iyinette olacak. ön yargılı davranmamak lazım.

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence güzel bir fikir forumdan daha aktif olacağı kanaatindeyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5