İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sözlük Scripti Sorunsuz 0 açık PHP Kodlanmış Admin panelli 40 TL

ercell5000

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
7uh7h.png

Sözlük scripti tüm açıkları tamamen kapatılmış gereksiz kodlar silinmiştir. Scriptde güvenlik konusunda hiçbir problem yoktur. Yukarıdaki resimde hiçbir entry girilmediği için öyle gözükmektedir.

Script Genel Özellikleri :

• Script alan kişiye scriptdeki editlenebilicek tüm yerlerin hangi php dosyasında olup nasıl değiştireceğine dahir bir adet not defteri.
  • Scriptte Üyelik sorunu kesinlikle yoktur
  • Scriptte yazı silme yazar silme yazı onaylama yazar onaylama hiçbir şekilde sorun yoktur
  • Admin panelden Kullanıcı adı değiştirme/silme parola değiştirme/silme
  • Yazarların şifrelerini görebilme imkanı değiştirme imkanı.
  • Girilen entry silinme sorunu yoktur.
  • Mesajlaşma kutusu üyeler yazarlar arasında mesajlaşma
  • Yazar kişiler online yazarları görebilicek bir panel
  • Arkadaş olarak ekleme / silme arkadaş olarak mesaj yollama engelli list ekleme
  • Silinen yazıları ( entry ) tekrardan canlandırma [ Hatasız ] silinmiş başlıkları tekrardan
  • Gelişmiş Bir sql SQL ' den üyeleri yönetebilir şifre silebilir tüm işlemleri oradanda yapabilirsiniz.

Scriptte birçok özelllik daha vardır Demodan detaylıca inceleyebilirsiniz.

Önemli Not : Scriptin tabanı bana ait değildir. İnternetten ücretsizce buldum. Fakat yükledikten sonra SQL Dahi bozuktu. Config açık kısaca script değil kullanılıcak editlenmesi bile 0 dan yapmak kadardı. 3 Kişi olarak yaklaşık 1 ay sonunda scripti tamamen başka bir script haline çevirdik ve satışını yapıyoruz.

Script DEMO TIKLA

Admin Giriş Bilgileri :

ID : admin
Şifre : levent59

Script Fiyat : 40 :tl

Script Hakkında sormak istediğiniz soruları konu altından değilde iletişim adreslerinden birisiyle ulaşarak sorunuz.

İletişim Adresleri : [email protected]
Telefon : 05377160441
PM Yoluyla.

Ödeme Yolları :

Paypal - Misli - İş Bankası

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5