İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Sözlük Tanıtımı + Sosyal Medya Çalışması ile Kelimeniz ve Hitte Hızlı Yükselme - Kaçırmayın!

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47

Merhabalar,

Sözlük tanıtımları ve Sosyal Medya desteği, sitelerinizin kısa sürede popülerliğini, hitini, imajını, sosyal medya olgusunu güçlendirmek için benzersiz bir çalışma yöntemidir.

Çalışma Detayları

Tanıtım yapılacak sözlükler; Uludağ Sözlük, İnci Sözlük, Kötü Sözlük, Meydan Sözlük, Çaylaklar Sözlük

Sosyal Medya tanıtımları; 10 adet Twitter, 10 adet Linkedin, 10 adet Friendfeed, 10 adet Diigo, 10 adet Livejournal, 10 adet Buzzerly

* Sözlüklerde, site/kurum/markanızın adınıza başlık ve/ya entry olarak tanıtımız yapılır.
* Sosyal Medya'da, site/kurum/markanızın adına, hashtag (#) destekli tanıtımınız yapılır.
* Tanıtım yazınız (istenirse) tarafımızdan Sözlüklerin formatına uygun şekilde profesyonel ve titizlikle yazılır.
*+18 site tanıtımları yapılmamaktadır.

Çalışmamızın Size Kazandıracağı Faydalar

• Arama motorlarında, anahtar kelimenizden üst sıralara çıkmanızı sağlar.
  • Sitenize doğrudan olarak hit sağlarsınız.
  • Alexa'da sıralamanızı daha iyi yerlere getirir.
  • Benzersiz bir reklam imkanı sunar.
  • Google'de index hızınızı artırır.
  • Sitenizin sosyal medya olgusunu artırır.
  • Yüksek kalitede backlink sahibi olursunuz.

Tanıtımızı Yapacağımız Sözlükler

http://i.hizliresim.com/nA3O4l.png

nA3O4l.png

Tanıtımızı Yapacağımız Sosyal Medya Ağları

http://i.hizliresim.com/rgoO5P.png

rgoO5P.png

Alan herkese
5 Adet Blogger Tanıtımı Hediye

Raporunuzu, en geç 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Tanıtım Fiyatı 30:tl
(Fiyat kısa bir süre için geçerlidir.)

İletişim
Mail:[email protected]
Msn & SKYPE: umavim

Ödeme
İş Bankası, Paypal (+5 TL)

muratmoon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir site için çalışma yaptırdım, memnun kaldım. Bir kaç değişiklik istedim onları da yerine getirdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5