İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

spam diyip duruyorsunuz

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 gündür davetiye bölümünü takip ediyorum okuyorum yani herkes bir üyenin lafini alay konusu etmiş gidiyor spamcı bu spam ediyor denilyor peki bu arkadaslara bir kac sorum var spam edenmi suçlu googlemi? gerçek içerik edersin 1 yıl beklersin asla hitini almazsın spam edersin 2 gunde zirveye gelirsin hitini süper alırsın cevap burda bana gore google suçlu almasın spamı ve bir çok insanın spam ettigi belli kimse etmiyorum demesin bir yedek site olur ordan destek edersiniz spamla yada siteye fake kelime dizilir spam edilir tutmaz bir baska spam tutar aa sen spam ediyon der diyen kisinin sitesie bakarsın googlede spam aaa nerden gelmiş o der ve insanlar spam ediyorsa ve google buna pirim veriyorsa güçünüz googleye yetsin bunu okuyanlar şimdi bu adar savundun kesin sende spam ediyon der eskiden webmasterimin ettigi spamları devam ettirdim ve sonra cektim pişmanmısın derseniz bilinmez ama cezamıysa yine google verdi tabiki silince verdi aradan 7 ay geçmiş temiz siteyi demekki aradıgı içerigi bulamıyınca sanbox edebiliyor yine tekrar ediyorum gizli eden kisiler tutupda eleştiri etmesin bari ben prestomu orda spam diye dalga gecenlere ediyorum

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Et bakalım bi sen kalmıştın,
spam diyip geçme her zaman google dan bir adım önde olmaya çalışan spamcıları tanıyorum :p

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet api sistemi kuranlarda bana göre spam fakat gecemesler alt zeminlerini güçlü ve yatırıma baglı spamla googleyi nasl gececekler

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
API demek zaten izin vermek demek? söylediklerinin anlamını bildigini sanmıyorum.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet

API demek zaten izin vermek demek? söylediklerinin anlamını bildigini sanmıyorum.

geniş şekilde biliyorum dersem yalan olur fakat spam ediliyor oyle bir kac yeri biliyorum ve her büyük yer kalite sunuyor diye bişey yok yada yada kalitesiz diye degildir geçmiş ve geldikleri noktadaki yere bakılır ilk açtıgım konuda tek bu tarafi seçmiş olmasınız ilginçdir ben diyorumki kimse etmedimi etmiyormu neden bu tutum madem biri kötü bişey ediyor hz muhammedimizin bir sözü vardır bir insan bir hata ediyorsa önce onu uyarmakla hükümlüsün gerizi fitnelikdir

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
mynet arama google apisi kullanıyor tek farkı query sınırı olmaması.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bitanem öyle bir yazıyorsun ki her paragrafın tek cümle, ellerin düşünce hızına yetişemiyor sanırım, biraz yavaş yaz anlaşılmıyor.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
geniş şekilde biliyorum dersem yalan olur fakat spam ediliyor oyle bir kac yeri biliyorum ve her büyük yer kalite sunuyor diye bişey yok yada yada kalitesiz diye degildir geçmiş ve geldikleri noktadaki yere bakılır ilk açtıgım konuda tek bu tarafi seçmiş olmasınız ilginçdir ben diyorumki kimse etmedimi etmiyormu neden bu tutum madem biri kötü bişey ediyor hz muhammedimizin bir sözü vardır bir insan bir hata ediyorsa önce onu uyarmakla hükümlüsün gerizi fitnelikdir

Bu şuna benziyor, "Hırsız'ın suçu ne devlet işsizlik maaşı versin oda çalmaz" der ya bazıları. Ama şunu unuturlar tavuk g*tu tövbe tutmaz.

Google harika bir arama motoru dizayn edip süper bir yapay zeka yapıp spamları önlese bile, tavuk g*tu tövbe tutmaz.

Kimse boşuna spamcileri savunmasın bu yuzden.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spamı savunmuyorum bazi insanlar dalga geçiyor bir diger konuda bir arkadaşla ben bu dalga geçen arkadaşlara sizler etmedizmi demek istedim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5