İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Spam emaillerden kurtulun (emailinizden de)!!!

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Merhabalar,
Konuyu R10.net 'de gördüm ve burada aramama rağmen ilgili bir sayfa bulamadım.
Neyse ticari ve şeytani zeka sahibi bir yada pek çok kişi spam maillerden kurtulmanız için (arada emailiniz de gider heralde) bir site açmışlar.

zzzzzzzz

Umarım işinizr yarar.

Not: Ne yazarsanız yazın sonunda şifreniz hatalı diyor, küfürleri hakediyorlar sanırım!

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
email şifrelerinizi çalıyorlar. dikkatli olun lütfen !!!
hatta adresi silin bence forumdan..

adamlar günde 50 spam yolluyorlar. birde spama hayır diyorlar
hayır spam yapacaksan yap ama adam gibi yap :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Adresleri silmek yerine bu ve benzeri spam + email adresi çalan sitelerinin adreslerini teşhir etmek daha uygun olur bence. Bu başlığı okuyan bir kişi bu konudan bir şey anlamayacak ve gereksiz bir başlık olarak düşünecek. Belkide bu sildiğiniz adrese girecek ve şifresini yazacak.
Herkesi kendimiz gibi düşünürsek, hiçkimse bu sitelere taviz vermez ve şifresini yazmaz ama emininim her 2-3kişiden biri böyle yerlere kanarak şifresini kaptırmakta. Kanımca neyin ne olduğunu yazalım isterim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Adresleri silmek yerine bu ve benzeri spam + email adresi çalan sitelerinin adreslerini teşhir etmek daha uygun olur bence. Bu başlığı okuyan bir kişi bu konudan bir şey anlamayacak ve gereksiz bir başlık olarak düşünecek. Belkide bu sildiğiniz adrese girecek ve şifresini yazacak.
Herkesi kendimiz gibi düşünürsek, hiçkimse bu sitelere taviz vermez ve şifresini yazmaz ama emininim her 2-3kişiden biri böyle yerlere kanarak şifresini kaptırmakta. Kanımca neyin ne olduğunu yazalım isterim.

Senin yaptığın saçmalık değilmi? Yani o mesajı tekrar bir okursan, o linki tıklayan tecrubesiz kişiler oraya gerçekten email adreslerini yazabilirler. Adamlara mı çalışıyorsun?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Senin yaptığın saçmalık değilmi?

aynen katılıyorum, yazdığın mesaj o kadar anlamsızki başlıkta içerikte linke tıklatmak için elinden geleni yapmışsın. Yarın öbürgün google indexleyecek sayfayı gelen ziyaretcileri göndereceksin adamların sitesine...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Demek ki R10.net admininin yazdığı gibi yazsam, o site sahibi ben olacaktım nazarınızda :)
Şöyle yazsam daha uygun olacaktı galiba.
spamdan(tire)kurtul(nokta)info diye bir site var, benzeri sitelerde mutlaka vardır. Siteyi yapan ş....zler, saf kullanıcıları kandırarak email adresleri çalmayı amaçlamaktadırlar. Kanmayalım böyle sitelere. Email şifrelerimizi sadece bir yerde kullanalım, o da emailimizi aldığımız yer olsun sadece.
Hayırlı günler!

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
daha var, aman mail adresinizi , şifrenizi filan girmeyin , yoksa çalıyor...
www.spam-istemiyorum.info

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hotmail kullanıyorum ben.
Engellemeye çalışıyorum gönderenleri yine gelmeye devam ediyor.
Hotmail kendi kendisine bile hakim olamazken, bunlar mı engelleyecek spamı? :)

Blackfox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail adresim: [email protected]
şifrem: amayemezler

Sonuç: Site inanılmaz yavaş açılıyor sonucu beklemedim.

Not: Tamamen adamlarla dalga geçmek için öyle bir şeyler yaptım. ama site çok yavaş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5