İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru Spam için soru

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar yeni açtığım sitede deneme yaparken alıntı yaptığım konular 1 haftadır index almazken özgün makalelerim hemen index aldı aklımdada @Eif nin bi konudaki "spam sistemi sunuculara bağlandı" gibisinden mesajı vardı sizin düşünceleriniz nedir böyle bir olay yaşayan varmı ?

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Siteye göre muamele, ben özgün'de girsem copy paste'de girsem yemiyor.

Google binalarını bombalama zamanı bu zamandır!

SpizeLt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tutturmuşsunuz bir özgünlük. Hepsi hikaye.

SineVadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında Google adamına göre muamele yapıyor desek tam doğru bir söz olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü benim de birkaç sitemde aynı sorun mevcut. Özgün içerik girdiğim halde bu aralar indexlenme problemi yaşamaktayım.

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dün gece google webmaster toolsdan elle ekledim şuanda index aldı ama sıralamada yok gibi ya yeni site olduğu için yada flod spam olduğu için

KingoSeo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. si bot sitene geliyor mu siteni ziyaret etmeye değer buluyor mu kısım önemli, dediğinden anladığın kadarıyla bot sitene geliyor. Geldiği vakit sitendeki konuyu indexlenmeye değer bulmuyorsa demek ki bir takım "özgünlük v.s" elemelerini indexleme sırasında gerçekleştiriyorlar diyebiliriz. Benim kişisel fikrimi sorucak olursun %100 kopy past olmadığı sürece indexlenmeye değerdir, Eğer %100 kopy past değil diyosan bu şekil indexlenmeme olayı denk gelmiştir o kadar.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Google'un bir sayfadaki icerik kopya diye indekslemekten vaz gececegini sanmiyorum. Eger domain icin bu durum kroniklesmisse zaten baska onlemler alacaktir. Eger Google icerigin kopya olduguna kanaat getirirse zaten orijinal icerik daha ust siralarda gelecektir, bu yuzden hali hazirda crawl ettigi sayfayi indekse koymamasi icin bir sebep gormuyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5