İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Spam olmayan e-mail yardımı...

Yanardags

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar garip bir başlık biliyorum ama vps'im de kayıtlı bir müşterim kurye firması, ve kendinde kayıtlı 4.000'e yakın müşteri datası bulunmakta bu müşterilerine bayram tebriği yapmak istiyor.. Kendi öz kaynaklarımı kullandırırsam spam durumuna düşeceğini tahmin ediyorum. Ya da öz kaynaklarımı nasıl kullandırmalıyım adam müşterilerine mail atmak istiyor haklı çözüm yolu ne sunmalıyım saygılarımla...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Spam olarak algılanması için bir neden yok, eğer bütün e-mailler kullanıcı rızası ile opt-in ise. 3-5 saniye delay vererek ya da gruplar halinde yollayarak gönderebilirsin.

Yanardags

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rızası iledir umarım bana oyle dedi, delay vererek gonderen bi program araştırayım teşekkur ederim..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
vps sunucunda kurulu olan mail sunucusu bu ayarı yapıyor olmalı extra bir programa gerek olduğunu sanmıyorum.

Yanardags

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vps sunucunda kurulu olan mail sunucusu bu ayarı yapıyor olmalı extra bir programa gerek olduğunu sanmıyorum.

Uzun zamandır vps kullanıyorum WHM/Cpanel ancak dediğiniz gibi bir ayarı duymadım detayları okuyabileceğim bir link veya bilgisi olan bir arkadaş varmı?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
benim panelden bahsetmiyorum dostum, sunucudan bahsediyorum. Vps kullanıyorum dediğin için söyledim. Benim win. sunucum varken üzerinde merakmail server kuruluydu ve onda envai çeşit ayar vardı ve hiç biride hiç bir panelde yoktu...
Bahsettiğim ayarlar panelde değil zaten, uzakmasa üstü ile girerek sunucudan yaptığın ayarlar ;)
Ama linux taki durumu bilmem etmem ondada vardır illa.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5