İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

spam reklam

abelg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borsa da yatırım yapan iktisatçı ve Mali danışman olarak çok çeşit teknik ve kaynak araştırması yaptım,bulduğum teknikler ile yatırım yaptım,yaptırdım ama bir kaynak var ki bu kaynaktan zarar etmeden günlük % 2 ile % 15 arası değişen oranlarda getiri elde ettim.Tabiki olanüstü olaylar sonucu oluşan zararım oldu ama genele baktıgımda kar orarım yüksek oldu.Borsa'ya gönül vermiş kazanmak için uğraşan binlerce küçük yatırımcı olduğunu biliyorum.Ben yararını gördüğüm bu kaynağı herkes yararlansın diye önermek istedim.Kaynağın yazarı'na çok teşekkür ederim böyle bir kaynak oluşturduğu için. şimdi bu kaynağın adresine size vereyim inceleyin.... Borsa da kazanma teknikleri

abelg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
8orsa da kazandıran sistem var mı ? Varsa sistem getirlsl nedir ?

8orsa ile ilgili olarak araştıran ve uygulayıcı danışman olarak para piyasalarında edindigim tecrübe ve test ettigim sistemler mevcut olup test ettiğim ve onayladıgım bir sistem icin analiz ve sonuclar burada

abelg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borsa ve Teknik analiz ile kazanmak mümkün mü ?

Borsa tekniklerin savaştığı ve analiz,haber,tecrübe ve analiz sistemlerinin uygulanması ile kazanç sağlanan bir yatırımdır.Borsa da çeşitli teknikler uygulanır tabiki herkes uyguladığı tekniğin doğru ve kazançlı olduğunu savunur.Yatırım danışmanı ve iktisatcı bir birey olarak çeşitli teknikler denedim,uyguladım sonuçları analiz ettim,Borsa ile ugraşan yatırımcıların yani büyük yatırımcıların uyguladıkları bir tekniği uygulayarak yatırımcıların kaybetmeyi unutması için bende bu makaleyi eniyi forum sitesi olan forumiyinette paylaşayım istedim.Yazıyı okuyan arkadaşlar merak içinde acaba hangi teknik diye bende sözü fazla uzatmadan incelemeniz ve karar vermeniz için DETAYLAR BURADA kısmından inceleyebilirsiniz.
Artık sizde kazanmaya başlamak için ilk adımı atarak detaylar burada linkinden amacınıza ulaşın....

abelg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borsa da uygulanan Sistemler ve Kazanma Teknikleri

Borsa da uygulanan teknikler çeşitlilik göstermektedir.Borsa yatırımcısı kendine uygun olan teknik ve analizi uygulayarak kazanç sağlamaya çalışmaktadır.Borsa da temel ve teknik analiz olmak üzere iki kısım mevcut olup bu iki kolda kendi içinde ayrılmaktadır.temel analiz;etkin piyasa teorisi ,teknik analiz ise;zaman irdelemesi,miktar irdelemesi,fiyat değişiklikleri irdelemesi ve bir sonuça ulaşan insan faktöründen oluşur.Temel analizde oran analizi,yatay,dikey,trent analizi önem arz etmekte,Teknik analizde ise rsi,cci ve teknik indikatörler önem arz etmektedir.Borsa da tüm bu kısa bilgiler ve daha çeşitli etkenler ışığında yatırım gerçekleşmekte ve sonuç olarak kar yada zarar oluşmaktadır.Borsaya yatırım yapmak isteyenler için kazanç teknikleri ile ilgili olarak bigiye BURADAN ULAŞINIZ başka kaynak ise SİSTEM DETAYLARI

Bol kazançlar elde etmeniz dileğiyle,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5