İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Spam Üyelik ve Mail Büyük Sorun

arda71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhabalar aylardır başım ağrıyor bu konu üstünde birde burda sormak istedim. Çözümü Nedir nasıl halledilir

Host şirketimin söylediğine göre benim forumumdaki üyelerin çoğu Spam üyelikmiş yani üye olurken mailer yanlış girilmiş.ve siteye gelen hoşgeldin maili işte abonelikler Mail olarak gönderildiğinde hedefi bulmadığı için geri dönüyormuş ve servera spam mail olarak geliyormuş.
host şirketinin dediğine göre bu olay bizi zor durumda bırakır bunun hapis cezası vs var diyorlar.

Çözüm olarak dedicated sunucu kiralamımı önerdiler

sizin ne öneriniz var daha 12 k üyesi olan bir site günde 18 k kadar mail gönderip geri dönermi gönderirse sebebi nedir.

ayrıca bu konumu vbulletin resmi sitesine accak birisi yardımcı olursa burda çözülmesi daha çok sevinirim.

CSManager.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
spam üyeliklerden korunmak için sitenizin üye ol kısmına email aktivasyonu ve captcha koymanızı öneririm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Captch Koyman Bu Olayları Çözer

E-mail Aktivasyonu Uğraştırıcıdır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5