İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Spedia Ödeme miktarını %50'den fazla arttırdı..!

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
spedia para vermez ya, daha gerçekçi şeylerle uğraşmak lazım

B

berkay

Misafir
Biliyorsun Spedia Türkiye'ye ödeme yapıyor..Yanlış bilgilendirme olmasın..Evet 2 yıldır saat başı ödeme miktarı düşüktü.Ama Spedia bu miktarı arttırdı,yani eski ödemelerine tekrara döndü.Benim söylediğim bu..

Y

yarassa

Misafir
arkadaşım adamlar senelerdir aynı fiyattan ödeme yapıyorlar bunu kendi history sayfasındanda görebilirsin. ben bu topicin sadece reklam amaçlı atıldığına inanıyorum. evet ama bir gerçek var ki spedia türkiyeye ödeme yapıyor..

B

berkay

Misafir
hesap belli..Ben Kazandım...(Tabii zengin olduk demiyoruz ama 100 doları aşan çek aldım)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benim 600'ün üzerinde alt üyem var yaklaşık 2,5 yıl. yani berkay kardeş senin yeni başladığın bu alt üye işini ben bi iki yıl önce yapmıştım.

Sende bizim gibi gaza gelmişin, alt üye bularak para kazanabileceğini zannediyosun.

keşke kazansanda biz tekrar senin içinde üye olsak ama yok .

ben 2,5 yılda 600'ün üzerinde alt üye ile 45 küsür dolardayım. sen o 100$ almak için günlerce bağlı kalman ve reklam izlemen lazım, eğer dialup sa bağlantı kazandığın paranın iki üç katına gelir.

Spedia'dan para kazanırsın belki ama bu kar olmaz sadece telefon parasını çıkarırsın belki !

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya kardeş
ben sana para gelmez demedim, kazandığın para kazanç olmaz, sadece masraflarını karşılarsın!
2. google image'ye spedia cheque yazdımmı bissürü bulursun, azcıkta photoshop, paintshop biliyosan aynen Turkey yazarsın, bi de adrelere blur, wind mind yaptımmı millet sana inanır zaten,

yani sen giderken biz geliyoduk, bizi yeme ayaküstü

B

berkay

Misafir
Sevgili Zokkie,burada tartışıyoruz...-bizi yeme,giderken geliyorduk gibi kenar mahalle jargonu kullanmaya gerek var mı? Ben şöyledir derim sen hayır şöyle dersin... Sitende bahsettiğin 1.5 ayda 120 dolar dolar kazanmak nasıl oluyor.Bu e-mail firmalarından bende 3 yılda biriken para birkaç doları geçmiyor.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam
berkay 2001 yılında çek aldığına göre yeni sayılmazsın.ama hala 1.5 ayda 120 dolar kazanca şaşırıyorsun.tamam 3 sene önce 27 dolar aldığımda bende sevinmiştim ama sadece bu işlerin gerçek olduğunu öğrendiğim için.
yani burda anlatılmak istenen spedia dolandırıcıdır vs den ziyade eğer bu işi ticaret olarak ele alırsan,sonunda masrafların+çalışmalarının parasal karşılığının sana yollaycakları 100 dolardan çok daha fazla olduğunu yani zarar ettiğini görürsün.

ama bu işe yeni başlayan biri olsaydın seni anlayışla karşılardım çünkü
o zaman ilk amacın 1 dolarlık ta olsa bir çek almak olurdu ama değilsin.

yani artık biraz büyük düşünmeye başlamalı herkes ,i forumda
manyak para vs yazıp sonrada spedia cj cxc den bahsetmek herkeste hayal kırıklığı yaratıyor.

Y

yarassa

Misafir
hacı spedia zaten sadece para kazanma programı değil adamlar siz neti gezerken para kazanın die yapmışlar e siz oturup sırf para kazanmak için gezince işin vıcığı çıkıyo tabi.

B

berkay

Misafir
riseofthemachines,benim şaşıdığım mail yoluyla kazanıldığının söylenmesi(-Belki öyledir ...Nasıl olduğunu bilmiyorum..Sürekli bu işlerle ilgilenen biri değilim) Mail açma yoluyla ise imkansız gibi geldi bana..Yoksa 1.5 ayda 120 dolara çok büyük para gözüyle baktığım için değil...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
madem ki bu işleri biliyorsun, alt üye toplamanında ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. bu adamlar üye olduğunda günde 5 mail gönderiyor. ve bulduğun her üye için istisnasız 0.20$ veriyor. 5 kişi 1$'dan zor iş değil. bizim sana anlatmak istediğimiz spedia'nın dolandırıcı olduğudur. yoksa herkes burda alt üye için yazıyo bulduğu sponsorları.

B

berkay

Misafir
Dolandırıcı olmadığı çok açık..Bu yukarıdaki satırlarda ortaya çıkmıştı...

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam
kimse dolandırıcı(çek yollamaz) demiyor ki...karlı değil.ama tercih tabi.kimsenin de umudunu kırmayalım.inşallah sen çok kazanırsın.

B

berkay

Misafir
Tüm problem beklentinin çok yüksek olması...Bu ve bunun gibi şeyler tek gelir kaynağımız değil elbette.Bunun mümkün olmadığını elbette biliyorum.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en son 1 sene kadar önce çek aldım... Bu arada ingilizce forumlarda spedia'nın artık ödeme yapmadığı konusunda yaygın bir dedikodu dolaşıyor!...

K

Kowalski

Misafir
Hehe.. Ya biz de sizin gibi genciz, güçlüyüz de bunları yeni duyuyoruz. Para kazanmak bu kadar kolay olmamalı ama ! Sanmam spedia adlı firmanın bu işten kazandırdığını.

Tek bildiğim: tr'de hiç, usa'de ancak masrafları karşılarsınız spedia'yla. Anlamakta olduğunuz, ülkemizde masrafları da karşılayamıyorsunuz.

IyiNET sakinleri; kimsenin, bu forumda tanımadığı kimseye herhangi bir garezi olduğunu sanmıyorum. Eğer gerçekten bir kurum, genç ve güçlü ;) bir şahsın ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek kadar kazandırıyorsa, buradaki insanlar zati reklamını senden önce yapıcaklardır. Bu konudaki aciz bilgimle söyleyebileceğim: kazandıranlar sanırım belli. Commission Junction (Kaptan), Friendfinder ve istisnasız mutlu eden, adını hatırlayamadığım bir kaç yapım daha.

Bol kazançlar !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5