İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsor Hosting Aranıyor

assashakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açacağım forum sitesi için sponsor hosting arıyorum.
Sitede absürt hariç her türlü konu üzerine paylaşım olacaktır.

Elimde domain mevcut değildir. Domaini sponsor olacak hosting firmasıyla anlaşarak ücretli ve ya ücretsiz onlardan temin etmeyi planlıyorum.

Sitenin reklamında ve doldurulmasında yalnız olmayacağım için kısa süre içinde site tercih edilir bir hale gelecektir.

Ve tabi ki söylememe gerek var mı bilmem ama sponsor firmanın banneri sitenin her sayfasında yer alacaktır.

750 mb disk alanı
15 gb trafik
php, asp.net, html
5 adet sub domain
10 adet e mail

Yukarıdaki özellikler yeterlidir.Ama siteye hızla yeni bölümler eklemeyi düşündüğüm için özellikler yeterli olmazsa arttırılabilinmelidir.

Firmanın ekleyeceği şartlarıda beklerim.

Başlık altına yazılarınızı beklerim. Özel iletişim için : [email protected]

Not: Hosting firmaları kabul ederse eğer video ve dosya paylaşım scriptlerim hazır onları da kurmak isterim.
Fakat bunları kabul eden hosting firması olmazsa forum sitesi olarak başlayacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5