İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sponsor olandan vps alınacak

cmdnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting firması kuracğaız. ys için başvuruyoruz.
Hosting firmalarından vps alacağız.Karşılığında
Domain + tasarım istiyoruz.sağlayabilen varsa vps lerde hemen anlaşalım

ömERgin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağlayabiliriz hocam pm ile falan veya msn ekleyerek geri dönüş yaparsanız sevinirim.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Merhaba

Tasarıma bir kereye mahsus 250 - 300 tl para vereceksiniz hep kullanacaksınız, 250 tl için sıkıntıya girmemenizi tavsiye ederim.

250 - 300 TL awbs'e veremem diyorsanız zaten hiç başlamayın, başlasanızda yarı yolda kalırsınız...

Benim şahsi fikrim(herkezin kendi fikridir saygı duyarım) hosting firmasından vps alıp hosting firması kurulamaz, sadece sunucu işiyle ilgilenen firmalar vardır bu firmalarla anlaşmanız gerekmektedir....

Birde hosting işi zahmetli iştir sadece centos kur üzerine cpanel kur ile bitecek iş değildir, bir sorun olması durumunda müdahale edebilecek teknik ekibiniz olması gerekmektedir...

Konu çok dağıldı, sert yada kırıcı konuştuysa özür dilerim.
Tekrar düşünün derim.

İyi geceler.

---
Egemen

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba

Tasarıma bir kereye mahsus 250 - 300 tl para vereceksiniz hep kullanacaksınız, 250 tl için sıkıntıya girmemenizi tavsiye ederim.

250 - 300 TL awbs'e veremem diyorsanız zaten hiç başlamayın, başlasanızda yarı yolda kalırsınız...

Benim şahsi fikrim(herkezin kendi fikridir saygı duyarım) hosting firmasından vps alıp hosting firması kurulamaz, sadece sunucu işiyle ilgilenen firmalar vardır bu firmalarla anlaşmanız gerekmektedir....

Birde hosting işi zahmetli iştir sadece centos kur üzerine cpanel kur ile bitecek iş değildir, bir sorun olması durumunda müdahale edebilecek teknik ekibiniz olması gerekmektedir...

Konu çok dağıldı, sert yada kırıcı konuştuysa özür dilerim.
Tekrar düşünün derim.

İyi geceler.

---
Egemen

Kesinlikle katılıyorum, ilave olarak şunu eklemek istiyorum.

" Taşıma suyla değirmen dönmez. "

Saygılar.

COA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting işi ciddi bir iş bencede bir vps ile olacak iş değil birebir sizin müdehale edebileceğiniz sunucunuz olması lazım ve iyi bir datacenter olması şart.Sunucuda bir sorun olduğunda 7/24 kontrol edilmeli. Madem bu işe girmek istiyorsunuz kaliteli bir hizmet için yatırımdan kaçmayın derim.Hayırlı olsun şimdiden

OmerIRMAK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting işi ciddi bir iş bencede bir vps ile olacak iş değil birebir sizin müdehale edebileceğiniz sunucunuz olması lazım ve iyi bir datacenter olması şart.Sunucuda bir sorun olduğunda 7/24 kontrol edilmeli. Madem bu işe girmek istiyorsunuz kaliteli bir hizmet için yatırımdan kaçmayın derim.Hayırlı olsun şimdiden

her kelimesine katılıyorum. vps de bi sorun olsa tam yetkiye bile sahip değilsin. çok zor olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5