İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsorluk Gibi Reseller Teklifi

denizerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yaklaşık 4 aydır vps kullanıyorum. Genellikle sadece kendi sitelerimi barındırıyorum. Vps'nin aylık ücreti artık zorlamaya başladı. Bende birkaç reseller vererek bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorum.

Sunucu, Nixcon'da barınmaktadır. Vps'yi Akarweb'ten aldım.

Vps'de birçok com.tr domain ve 1 adet gov.tr domain barınmaktadır. Özel mesaj ile belirtebilirim. Buraya yazmak istemiyorum.

Özellikler;

Linux + Cpanel
512 mb ram
80 gb hdd
Tr Lokasyon
Test İp: 62.68.215.88
IRCD desteği yoktur fakat radyo host verilebilir.

Eğerki reseller almak isteyen bir arkadaşımız var ise;

çok uçuk teklifler olmamak kaydıyla kendi paketini ve kendi belirlediği ücreti bana pm. ile bildirerek reseller sahibi olabilir. Ama dediğim gibi teklifler lütfen uçuk olmasın nihayetinde bizlerde emek veriyoruz ve buna bütçe ayırıyoruz.

Özel Notlar:

- Hosting satıcısı değilim
- Tekliflerinizi lütfen alenen yapmayın, aksi taktirde reseller piyasasında kriz çıkmasına olanak tanırız :)
- Msn adresimi pm. ile verebilirim.
- Aylardır bu vps'yi kullanıyorum, yıllardır bu işlerin içindeyim, birçok forumda tanınmışlığım vardır. Bu nedenlerle herhangi bir güvensizlik söz konusu olamaz.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yaklaşım Mantıklı. Ama IRCD vs Destekliyor mu ?
Daha Teferruatlı Bilgi Versen ?

denizerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Erdem (KralCafe) arkadaşımız ile anlaşarak bir reseller verilmiştir. Kendisine teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5