İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SporPaketim.net Açıldı! Açılışa Özel İndirimler.

TugayKose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SporPaketim yeniliklerle ve indirimlerle açıldı! www.sporpaketim.net spor yapanlara ve yapmak isteyenlere, forma girmek ve formunu korumak isteyenlere keyifli, sağlıklı ürünleri ve hizmetleri bir arada sunuyor. Abonelerine her ay ürünlerden oluşan bir kutu gönderiyor, faydalı bilgiler içeren bilgi ve motivasyon bültenlerini her hafta e-posta adreslerine iletiyor ve her ay bir şehirde spor etkinliği düzenliyor.

nR08E5.jpg

SporPaketim kutularında spor ekipmanı/aksesuarı, form/diyet ürünü, doğal ürün, spor besin desteği, sürpriz ürün, kuruyemiş/kurumeyve, fit tarif, motivasyon magnet ve etkinlik giriş kartı yer alıyor.

75 TL, 105 TL, 129 TL fiyatlarıyla 3 farklı paketten istediğinizi seçerek ister kendiniz, isterseniz de hediye etmek için aboneliğinizi başlatabilirsiniz. İçeriklerinin sitede yer aldığı paketlere ilişkin kutular özenle oluşturarak adresinize teslim ediliyor. Kutunuz geldiğinde beğenmezseniz ya da tek seferlik kutu almak istiyorsanız ilk kutunuz size ulaştıktan sonra tek tıkla aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Fit Paket 75TL / Ay, mayıs ayı kutusunda neler var?

-Spor Havlusu
-5 Adet Tek Kullanımlık Protein Desteği
-2 Adet Doğal Detox İçecek
-1 Adet 300 Gram Lif Ve Kalsiyum Kaynağı Granola
-Kuruyemiş/Kurumeyve
-Elmalı Tahıllı Bar
-Fit Tarif
-Motivasyon Magnet
-Etkinlik Giriş Kartı
-Sürpriz Ürün

*11 Mayıs tarihine kadar abone olun ilk kutunuz 18 Mayıs’ta ücretsiz kargoyla adresinize gönderilsin.

SporPaketim hakkında daha fazla bilgi almak ve aboneliğinizi başlatmak için www.sporpaketim.net ‘i şimdi ziyaret edebilirsiniz.

SporPaketim ekibi beslenme, sağlıklı yaşam, antrenman, diyet konusunda bilgi ve deneyim sahibi kişilerden oluşuyor. Ve en çok fayda sağlayacak pratik, keyifli, lezzetli, sağlıklı ürünleri sizler için seçerek her ay kutular halinde adresinize ulaştırıyor. Kutu içeriği her ay değişiyor ve bir önceki aya ait kutuların gönderiminin hemen ardından sosyal medya hesaplarımızdan ve blogumuzdan açıklanıyor. SporPaketim ekibinin yol arkadaşı olacağı sizlere daima iyi hizmetler ve ürünler sağlamak için itinayla çalıştığına emin olabilirsiniz. Ve kutunuzdaki bütün gıda ürünlerini güvenle tüketebilirsiniz.

Sosyal medyada SporPaketim;

www.facebook.com/sporpaketim
www.twitter.com/sporpaketim
www.instagram.com/sporpaketim

TugayKose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açılışa özel abonemiz olan 3 kişiye Color Sky 5k Renkli Koşu ücretsiz katılım hediyemiz.

TugayKose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
01omlV.jpg

Sağlıklı bir hayat sürmek istiyorsanız, asitli ve içerisinde yapay şeker barındıran içeçeklerden vazgeçin! Doğal, besin değeri zengin ve faydalı içecekler tüketmeye özen gösterin. Bu ayki Fit ve Fit Ekstra Paket'lerimizde vücudunuza ve cildinize iyi etki yapacak lezzetli detox ürünleri yerleştirdik. Onları çok beğeneceksiniz. www.sporpaketim.net adresinden daha fazla bilgi alabilir ve aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5