• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Spotify Listesini Youtube’a Aktarma – Nasıl Yapılır?

Noventa

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
3 Temmuz 2016
Mesajlar
122
Reaksiyon
5
Puanları
0
Yaş
27
84 Aydır Üye
Ülkemizde henüz birkaç aylık süredir yaygın olarak duyulmaya başlamış olsa da Spotify, yaklaşık 10 yıldan beri varlığını sürdürmekte olan müzik platformudur. Online olarak hizmetlerini sağlamakta olan platform, kolay kullanılabilir olan ara yüzü ile birlikte müzik dinlemek isteyen kişilere yasal yollardan bu hakkı tanıyan platformdur. Bilgisayar üzerinden kullanılabilir olmasının dışında cep telefonları üzerinden de kullanılabilen Spotify özel programlar sayesinde avantaj sağlamaktadır. Ancak cep telefonundaki şarkı listelerini Youtube üzerine geçirmek isteyen kişiler için sunulan programlar, bu ihtiyaçların karşılanmasını mümkün hale getirmektedir.

Spotify Listesi Youtube’a Nasıl Aktarılır?
Özel şarkılarınızı Youtube platformunda da bulundurmak için kullanmanız gereken www.playlistbuddy.com web sitesi, özel araçlar yardımı ile spotify listesi bünyesindeki şarkıları aktarmanıza yardımcı olmaktadır. Ancak günlük aktarma sınırı bulunmakta ve bu sınır 10 olarak bilinmektedir. İzlemeniz gereken adımlar ise şunlardır:
  • Verilen site linkine tıklayın.
  • Daha sonra Spotify kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
  • Son olarak isteğinize göre şarkıları çevirin.
Spotify Listesi Aktarma Programları Nelerdir?
Özel anlaşmalar sonucunda müzik ve şarkı sahipleri ile birlikte yasal yollardan dinlemenize imkân tanıyan uygulama için son zamanlarda spotify listesi aktarma programları yaygın olarak ilgi görmeye başlamıştır. En fazla kullanılan video paylaşım sitelerinin başında yer alan Youtube üzerinden de listelerindeki şarkıları bulunduracak olan kişiler için tavsiye edilen iki diğer program daha bulunmaktadır. Playlist Converter ve TuneMyMusic tercih edilen diğer programlardır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst