İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SQL Bağlantısı hatası

xman35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemiz için nelbi scripti aldık ve sürekli ''Girdiğiniz Veriler İle SQL Bağlantısını Sağlayamadık. Lütfen Geri Dönün ve Bilgilerinizi Kontrol Edin''hatası alıyoruz.Site ara sıra bu hatayı veriyor.Sürekli verse hostta sorun diyeceğim ama değil.Bunun için ücretli ya da ücretsiz yardım edebilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum...

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Bariz connection hatası.
mysql kullanıcı adı ve şifresini aynlış yazmamışsınız

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
www.harbioyun.net sitemiz için nelbi scripti aldık ve sürekli ''Girdiğiniz Veriler İle SQL Bağlantısını Sağlayamadık. Lütfen Geri Dönün ve Bilgilerinizi Kontrol Edin''hatası alıyoruz.Site ara sıra bu hatayı veriyor.Sürekli verse hostta sorun diyeceğim ama değil.Bunun için ücretli ya da ücretsiz yardım edebilecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum...

Eğer ara sıra hata veriyorsa SQL e fazla yüklenmeden olabilir.Benim forum sitemde oyunla ilgili yeni bir gelişme olduğunda 100 sayfada 1 çıkıyor böyle hatalar ... :ıslık: Oynanma sayısı , veri listelemeye çalışan kişi sayısı ve adedi bunun olmasına yol açabilir.Kaliteli host şirketleriyle çalışmanızı tavsiye ederim.;)

xman35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer ara sıra hata veriyorsa SQL e fazla yüklenmeden olabilir.Benim forum sitemde oyunla ilgili yeni bir gelişme olduğunda 100 sayfada 1 çıkıyor böyle hatalar ... :ıslık: Oynanma sayısı , veri listelemeye çalışan kişi sayısı ve adedi bunun olmasına yol açabilir.Kaliteli host şirketleriyle çalışmanızı tavsiye ederim.;)
Host ile alakalı değil hocam.Hostgatör ile çalışıyorum ve gayet memnunum sanırım scriptden dolayı hata var ama bir türlü çözemedim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5