İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sql sorgusu lazım

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
smfden vb ye geçiş yaptım eski üyelerin bbcode'ları görünmüyor sadece smfden geçen üyeler impex ile geçenler yani onlarda bu sorun var diğerlerinde yok yani yeni üye olanlarda bbcode görünüyor ama eski üyelerde yok bunun içinde kullanabileceğim bütün üyelerin editörünü gelişmiş arayüz full wysıwyg yapabilecek bir sorgu lazım üye gruplarından falan ayarla diyecek olursan zaten ordan ayarlı sadece eski üyelerin tek tek profilinden ayarlamaları lazım bunuda herkese yaptırmamız çok zor anlatmak bunun yerine tek bir sorgu ile halledebilirsek sevinirim ( sanmıyorum ama umarım bir çözümü vardır )

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
bbcode seçeneği işaretlenmiş kullanıcı ile işaretlenmemiş kullanıcı arasındaki veritabanı farkını biliyor musunuz ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu son mesajınızdan "Armut Piş Ağzıma Düş" diye bir söz aklıma geldi !

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
tartışmak istemiyorum yagmayok seninle, sorunumu çözdüm ilgili kişi gerek görürse konu kilitlenebilir.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Madem sorunu çözdünüz, neden burada aynı duruma düşebilecek kişileri düşünerekten çözümü anlatmıyorsunuz, açıklamıyorsunuz...

Eminim faydalı olur...

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
aşağıdaki sorduğum soruların hepsi askıda cevapsız kaldığı için olabilirmi?
lafa gelince 11 yıllık deneyimden bahsediliyor!
belki benimde senin dediğin gibi "Armut Piş Ağzıma Düş" sözü aklıma gelmiş olabilir
bir önceki mesajımda tartışmak istemediğimi söylemiştim ne için uzatıyorsun, uzatmaya gerek yok kırıcı olmak istemiyorum.
eğerki cevaben bir şeyler karalamak istiyorsan Buradan devam edebilirsin.

http://forum.iyinet.com/wordpress/117312-kalici-baglanti-ayarlari-soru.html
http://forum.iyinet.com/yeni-baslay...17344-windows-live-admin-center-hakkinda.html
http://forum.iyinet.com/webmaster-genel-konular/117781-impex-hakkinda.html
http://forum.iyinet.com/vbulletin-vbseo/117808-impex-sonrasi-bbcode-hatasi.html

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sonuç olarak arayıpta bulduğunuz cevabı, aynı duruma düşüp bilgisi az olduğu için kıvranabilecek arkadaşlar için paylaşmayacaksınız yani !

Amacım tartışmak değil siz ne yazıkki öyle anladınız. Ben sadece bulduğunuz cevabı paylaşmanızı istiyorum, bu da çok normal bir davranış değil mi ? Bunun tartışmak yaratmak ile ne alakası var ?

Sonuçta smf ve vb birçok insan tarafından kullanılıyor, aynı sorunla karşılaşmaları çok muhtemeldir. Hazır sizde cevabı bulduğunuza göre...

Not: eğer bir yanlışım varsada birisi çıkıp beni uyarsın, özür dilemekten hiç gocunmam...

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
EVET PAYLAŞMIYACAĞIM!

BURDA O KADAR BENDEN BİLGİLİ KİŞİLER VARKEN YARDIMCI OLMUYORLAR

SORUNUMUZ OLDUĞUNDA YÖNLENDİRMEYİP BENCİLCE ARTİS HAVALARI YARATARAK

''ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞ'' DERLERSE BENİMDE KİMSE UMRUMDA OLMAZ!

SİTESİNDE SORUN YAŞAYANIN SİTESİ ÇÖKSE UMRUMDAMI?

SEN BİR KERE BANA İNSAN GİBİ YAKLAŞ BENDE KULLANICILARI DÜŞÜNEYİM

SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ PAYLAŞAYIM.

AMACIN TARTIŞMAK DEĞİLSE YORUMUNU USLUBU İLE YAPARSIN

BENDE PAYLAŞMIYORUM SEN İSTİYOR OLABİLİRSİN

MADEM O KADAR NORMAL BİR DAVRANIŞ İSE NE İÇİN BENİ YÖNLENDİRMEK YERİNE ''bbcode seçeneği işaretlenmiş kullanıcı ile işaretlenmemiş kullanıcı arasındaki veritabanı farkını biliyor musunuz ?'' DİYORSUN

BİLİYORSAN YAZARSIN BİLMİYORSAN SUSARSIN

SENİN SORU SORMAN BENİM SORUNUMA ÇÖZÜM DEĞİL!

AYRICA NE YAPMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ ANLAMIYORUM KENDİ KAFANIZA GÖRE GRUP OLUŞTURMUŞSUNUZ ONA BUNA SATAŞIYORSUNUZ

MİLLETİ KÜSTÜREREK, KIZDIRARAK OLUŞTURDUĞUNUZ GRUPLAMI TAKILMAK İSTİYORSUNUZ, DAHA ORUÇ TUTMADAN BAŞINIZAMI VURDU GALİBA

SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAPMA KONUYA YAZCAĞINA PM AT YOKSA KALBİNİ KIRARIM!

AYRICA ''Not: eğer bir yanlışım varsada birisi çıkıp beni uyarsın, özür dilemekten hiç gocunmam... '' DİYEREK KENDİNE KURDUĞUNUZ GRUPTAN YANDAŞ ARAMA

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
@litmus biraz sakin olmalısın.
şöyle düşünürmüsün senden sonra biri konuna girip sorununu çözse allah razı olsun dese kötümü olur ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Özel mesajınızı gönderim...

Beni bencil birisi olarak göstermenize de açıkça çok gücendim, bunuda buradan da yazmak gereği duydum...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşın oradaki o soruyu sorma sebebi;

- Eğer siz farkı (yani bbcode kullanan veritabanında tanımlanan değer ile kullanmayan kişiye tanımlanan değer) bilerek belirtmiş olsaydınız, büyük ihtimal size hazır sql sorgusu verecekti.

- Şundan eminim, o sorunun orada soruluş amacı sizi aşağılamak, bilgisizliğinizi göz önüne sermek değil, bir an önce sizden cevabı alarak hazır sql sorgusunu size vermekti.

- Neyse, sağlık olsun diyelim.

- Bu arada, vBulletin'den sana mail gelmesi lazım, onu kabul (Accept) etmelisin, ondan sonra lisans transferi sana gerçekleşecek, Mayıs 2010'a kadar her türlü desteği vBulletin Üye Alanı'ndan da alabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi