İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SSD Teknolojisi..

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fiyatlar hala çok pahallı

hdd lere göre performansı benc çokda yüksek değil
normal kullanıcıların aradaki bu seviyede performans farkı için bu kadar ciddi maliyete katlanması akıllıca değil bence

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Beni en çok etkileyen kısmı aşırı bir titreşimde hiç etkilenmemesi. Bu yüzden bir çok kişinin hdd-sinin bozulduğunu gördüm,duydum. SSD Teknolojisi sayesinde bu durum baya zorlaşacak.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Harddisklerin bozulma olasılığının düşmesi bencede iyi bir tercih nedeni, fiyatlarında aşağı inmesi bu disklerin daha fazla tercih edilmesi ile birlikte mümkün olacaktır.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hız arttırımı normal hdd lere göre daha hızlı gelişecektir bu teknolojide, günümüzde kullandığımız hdd lerin dönüş hızıyla onunla kıyaslanması mümkün değil, konu dayanıklılık olunca yine aynı şekilde, sessizlik ona keza, ben hdd ile ssd diskler arasındaki farkı şey gibi görüyorum mekanik yapıda olan hdd, elektronik yapıda olan ssd gibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5