İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Standart Acil yuva arayan yavru köpek :)

ER0L

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba. Bir kız arkadaşımın sahip olduğu ve balkonda beslediği köpeğe sahip aramıştık. Sahibi 17 yaşında bir çocuk oldu. Köpeği aldığında ailesi izin vermediğinden köpeği pet shopa vereceğini yahut gelin alın diyor kıza. Yurtdışından gelen annesinin fobisi olduğundan köpeği istemiyor evde.

Köpeğin cinsi ;
cocker sütlü kahve rengi
4,5 aylık dişi
aşılarından gerekli olanları tamdır. bir kaç eksik var olabilir.
resim_247381860.jpg

istanbul / büyükçekmece

şartlarımız : sokakta kalıcak türden değil. lütfen saçma yorumlar gelmesin.
arada sırada arkadaşım köpeği görebilmek için gelebilir ( 1-2 ayda 1 kere olabilir ) ( eğer istanbul ise, biz istanbuldayız... )

lütfen yorum ve tekliflerinizi konu altına yazınız.
edit : resim tarihinde bugün arasındaki farklı ekliyerek köpeğin şuanki durumunu anlıyabilirsiniz.

gizlilik sebebi ile alıcak kişiye sahibinin resmi yollanabilir. daha sonradan tanıştırılabilirler.

şimdiye kadarki aşılarının maliyeti 300 lira civarı tutmuştur. 1-2 gün içerisinde 300-400 liraya satılacaktır. eğer bu süre zarfında satılmassa ÜCRETSİZ VERİLECEKTİR.

http://www.r10.net/alisveris-bolumu/678340-acil-yuva-arayan-yavru-kopek-2.html

irtibat için pm ile telefon numaranızı yollayınız. yahut pm atınız.

nilufer_nilufer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu köpeği sahiplenmek istiyorum. aylardır bi cooker arıyorum be tam benim aradığım köpek. bizim evin tanında otelde aynı cooker dan var erkek cinsi. eğer birisine verilmediyse lütfen bu köpeği almak istiyorum...

Serhan Kansu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beylikdüzü'nde oturuyorum, yaşım 26 köpeği sahiplenmek istiyorum. Büyükçekmeceye çok yakınız bildiğiniz gibi. Bu sanırım iki taraf için de bir avantaj olacaktır.
Görüşmek üzere,
iletişim için 0535 390 15 99

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sanırım köpek için üye olan arkadaşlar :)

dazzledark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hoş bir çıtır. sahiplenmek isterdim ama biraz zor gibi şu yoğunlukta. evimin hemen karşısında pet shop var. ona versek iyi bakar ve iyi bir alıcı bulur aslında ama bu hayvanların para karşılığı satılması biraz üzücü. yanlış demiyorum, çünkü çok masraflı her türlü.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5