İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Standart Gprofit ile Zengin Olmaya Hazır mısın ?

playback

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
REFERANS LİNKİM
Şu ana kadar en çok kazandığım sistem diyebilirim. Günlük tek başınıza ortalama 2€ ile 3€ arası bir para kazanılabiliyor.Min Ödeme 5€

ÖNEMLİ !!! SİTEYE ÜYE OLURKEN TÜRK İSMİ VE TÜRK ADRESİ YAZMAYIN BANLANIRSINIZ. ALMAN İSMİ VE ADRESİ BULUN Bİ YERLERDEN..
VE ÜYE OLDUĞUNUZ İSTELERE "ASDASD" GİBİ BİLGİLERLE ÜYE OLMAYIN BANLANIRSIN

REFERANS LİNKİM
Sistemin nasıl işlediğine geçelim.

Hergün 0,2€ ile başlayıp 0,05€ kadar yaklaşık 30 tane teklif geliyor. bizde bu sitelere üye oluyoruz ve mail adresine gönderdikleri aktivsyona tıklıyorum. Bu kadar. Bir avantajı var bu sitenin teklifler çok çabuk onaylanıyor. Bazıları hemen bazıları 15 dakika sonra en geç 5-6 saat sonra onaylanıyor. Tekliflerin bazıları 12 bazıları 24 saat te bir tekrar geliyor. Farklı br mail adesi açarak (Mail.com) üye olabilirsiniz.
muij3b.jpg

Ödemeleri her paza günü saat 20:00 da paypal hesabınıza veya banka hesabınıza yapıyor. Yalnız şöyle bir durum var siteye üye olurken adres kısmına bir alman adresi bulup yazın sonra ödeme alırken falan sıkıntı yaşamayın. bi de sohbet bölümüne bir şeyler yazmasanız iyi olur çünkü anlamasınlar Türkler siteyi bastı diye. Şimdilik bu kadar ben bunları yaptım ilk ödememi aldım.
33xgcrb.jpg

Aldığım Ödemeler (5 Günlük bir süre içinde alınmıştır 2 ödemede)

12.05.2009
aob8ut.jpg

n683l3.jpg

5djm9g.jpg

REFERANS LİNKİM

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5