İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Standart Keyword Domain, Bol İçerikli Site Ucuza Gidiyor

azad-sterk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: BelgeselSeyret.Net
İstenilen Fiyat: 100 TL Direk Ama Az da Olsa Pazarlık Sünnettir
Sitenin Günlük Getirisi: Adsense var ama kapalı sorun var başka reklam şirketi var

0,75 $ günlük o da güncel olduğu zaman şuan olmadığında 0,3 $ ama reklam yok şuan sitede son

durumu bilmiyorum.
Sitenin Kategorisi: Belgesel İzleme
Günlük Tekil Hit Sayısı: 120- 150 Tıkla

Bak

Hosting ve Domain Firması ve Bilgi: Domain İHS'de kayıtlı isteyen olursa misafir

kullanıcı açarakta kullanabilir domaini. 30.06.2014 açıldı site 29.06.2015 kadar süresi

yaklaşık 10 ay gibi süre var bitmesine 2 ay önce yeniledim. Wop-Group barındırılıyor site.
Site Analiz Bilgileri: BelgeselSeyret.Net

Analiz

Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır, Hostingin süresi bitmiş firmadan rica ettim 1

aylığına saolsunlar açtılar. Ama yedeklerimin hepsi tastamam haftada üç defa alıyorum.
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet, her şey dahil
Özel Notlar: Siteyi ilginemediğim ve kredi kartı borcumdan dolayı

satıyorum.Site domain ve hosting dosyalarıyla birlikte satılıktır.İsteyenler sadece direk

domaini de alabilir fiyatı düşer tabi.Siteye hiç seo yapmadım ve yapmadığım halde

bazı kelimelerde ilk sayfadayım. Belgesel izle kelimesinde ilk sayfa geldim 8'e kadar

o da içerikle tabi sonra içerik girmedikten sonra 16. sıraya kadar geriledim yani her şey

sizde kalıyor içerik ve seo. Sitedeki yazılar tamamen özgündür bizzat ben yazdım ellerimle

genellikle videolardan toplayarak yazıları yazdım. Varsa da birkaç tane kopya vardır o da

balı olsun.Yandex İndexi vardır sadece analiz yaptığım site göstermedi isteyen başka

analizlerde bakabilir. Paylaşımlarımı 2K twitter sayfasından ve Facebook'tan

paylaşıyorum dakkada hemen 55 izleyici alıyor.Alexa Türkiye'de 8 Bine kadar geldim

sadece 12 gün sitemi güncel tutmadığım için ülke sırasından bile çıktım nasıl bi şeyse

artık. Bu işte içerik ve seo yaptığınız zaman rakipleri atlatırsınız zaten rakiplerde basit

bakmayın öyle ilk sıralarda olduğuna.Siteden toplam 50 tl ekmek yedim diyebilirim.Alan

arkadaş kesinlikle pişman olmayacak.Gerçek alıcılar pm göndersin.Ödeme banka havalesi

veya paypal da olabilir.

veya özel mesaj

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi