İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Standart Wordpress Kurulum+tema+seo ayarlama+Google XML+100 hit 3 $

wordpresss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi

Wordpress Kurulumu
İstediğiniz 1 adet temayı ekleme
Seo Ayarlama
Google XML
Sitenize Organik 100 Tekil Hit

Sadece 3 $

Ödeme seçenekleri = paypal , İş bankası

Örnek siteler

www.azfilmizle.com
www.sinemahd.net
www.sinemacix.com
www.komedifirtinasi.com

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Kardeş sen bu işi biliyor olmalısın.Sence Joomla mı Drupal mı? Açıklarmısın.

wordpresss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla hocam :) eğer ikisi arasında bir seçim ise. yok portal gibi olsun dersen wpden şaşmam

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Zaten bende joomla da ısrarlıyım drupal kafamı karıştırdı.Sorayım dedim.Kafamda soru işareti kalmasın diye.Benim yapacağım site Türkiye de sayılı olacağına inanıyorum.Gerekli bütün döküman ve bilgileri topluyorum.Site içeriği ne olacak derseniz.Eğitim sitesi olacak.Fakat öyle böyle değil.İnş. yapınca sizede haber vericem.İçeriği tamamen bana ait olacak.Tabi bir siteyi önemli kılan en önemli noktalrdan biri tasarımı.O nedenle tema vs. arayışı içersindeyim.Sizlerinde yardımlarınızı bekliyorıum.Şimdiden teşekkürler.

wordpresss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten bende joomla da ısrarlıyım drupal kafamı karıştırdı.Sorayım dedim.Kafamda soru işareti kalmasın diye.Benim yapacağım site Türkiye de sayılı olacağına inanıyorum.Gerekli bütün döküman ve bilgileri topluyorum.Site içeriği ne olacak derseniz.Eğitim sitesi olacak.Fakat öyle böyle değil.İnş. yapınca sizede haber vericem.İçeriği tamamen bana ait olacak.Tabi bir siteyi önemli kılan en önemli noktalrdan biri tasarımı.O nedenle tema vs. arayışı içersindeyim.Sizlerinde yardımlarınızı bekliyorıum.Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle hayırlı olsun dileklerimi sunarım ama dilerseniz joomlanız için size tema yazabilirim

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
premium temada flaş manşet alanını düzenleyebilir misiniz?

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
wp için yorumlar konusunda yardıma ihtiyacım var ilgilenirsen p.m ile dönüş yaparsan sevinirim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
temadan anlıyormusun kardeş?, editletmek istediğim birşey var, veya bilen birisi varsa dönsün bana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5