İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Steemit'te Tanıtım Yazınızı Yayınlarım | Alexa Global: 4,9 | 20 TL

ergulajans

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Ben kimim?

Ben Kimim: 2011 senesinden bu yana çeşitli firmaların web sitesini kurdum, içerik girişi ve seo çalışmalarını yaptım. Son olarak 1 Yıl önce Sosyal Medya Uzmanı olarak özel bir firmada çalıştım. Şuan için Freelance olarak web site kurulum, içerik yazarlığı ve SEO işleri ile ilgileniyorum.

Hizmet Hakkında:

Steemit nedir: Steemit, Steem olarak bilinen bir blok zincir (blockchain) veritabanının üstünde bir blog ve sosyal ağ sitesi çalıştıran sosyal bir haber servisidir. Steemit'e üye olmak ücretlidir ve ödeme kripto paralar ile yapılmakta ve üyelik süreci uzun sürmektedir.

Siz değerli iyinet.com sitesi kullanıcılarına özel Steemit sitesinden tanıtım yazınızı yayınlayabilirim. Link çeşitliliği açısından olumlu etkiler gösterecektir. Ayrıca blockchain tabanlı bir siteden kaliteli bir backlink alarak seo açısından rakiplerinizin bir kaç adım önüne geçeceksiniz.

Tanıtım yazısı anahtar kelime üzerinden çıkış yapılamamaktadır. Steemit.com sitesi sadece url ile link çıkışına izin vermektedir.

Tanıtım Yazısı Örneği: https://steemit.com/tr/@bykus/gezilmesi-gereken-yerler

Forum Dışı iletişim: [email protected]

Site Bilgileri:

Site Adı: https://steemit.com
Alexa Global: 4,967

Talep Ettiğim Bilgiler:

Site adresiniz (url)
Tanıtım yazınız

Son düzenleme:

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
wmaracı sitesi kullanıcılarına özel kampanyayı neden burada yayınladınız?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5