İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

stock control

A

Anonymous

Misafir
merhaba benim visual basicde bir stock control programı yapmam gerek fakat fazla bir visual bilgim yok bana yardımcı olabilirmisiniz?? Şimdiden teşekkürler..

A

Anonymous

Misafir
Ben daha önce kapsamlı stok kontrol programları yaptım ama sen tam oarak nerde sorun yaşadığını sölersen yardımcı olabilirim. Yok sa programın tüm kaynak kodlarınımı istiyon.

[email protected]

A

Anonymous

Misafir
ilgin için teşekkürler. Ben staj yapmaktayım ve çalıştığım şirket benden kendileri için şirkete gelen giden mal tutanağını tutan, istediklerei zaman stoklarında hangi mallaın olduğunu bulan bir program yapmamı istediler. Fakat ben visual basic'de daha önce çalışmadım ve kodları bilmiyorum...Bu yüzden programı nasıl yapacağımıda bilemiyorum. Yardım ihtiyacım bu işte..
Tekrark teşekkürler..

A

Anonymous

Misafir
MERHABA MEHMET.İLK ÖNCE STOĞA GİRİLECEK MALLARI BELİRLEMEN GEREKİYOR.DAHA SONRA DATABASE'E BU MALLARI TEK TEK GİRECEKSİN.SONRA FORMUNU OLUŞTUR,ÜZERİNE DATA CONTROL NESNESİ YERLEŞTİR VE FORMA KOYDUĞUN,STOKLARI ÇEKECEĞİN HERBİR NESNEYİ O DATACONTROL İLE İLİŞKİLENDİR.
TABİ BUNLARIN DIŞINDA FORMDA KAYDET,SİL,DEĞİŞTİR,EKLE,İPTAL...Vb.. GİBİ FONKSİYONLARDA OLMALI.BUNLAR İÇİNDE FORMUNDA BİR ALT YAPI OLUŞTUR VE BUNLARIN KODLARI İÇİN BENCE BİR KİTABA BAK,ÇÜNKÜ ŞUAN EZBERİMDE YOK.
SANA KOLAY GELSİN,UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR.

A

Anonymous

Misafir
Şu an bir teknik servis ve stok takip programı yazıyorum bitir diğimde sana kaynak kodları yollarım. Bu işine yarar sanırım. Bir kaç güne kadar bitiririm. Sen takıldığın yerde sorarsın. am bunu yapabilmem için bana mail adresini vermelisin.

[email protected]

A

Anonymous

Misafir
Merhaba; ben biraz program üzerinde çalıştım ama fazla yol katedemedim. Sadece menuleri oluşturdum amam database ile ilgilil fazla birşey yapamadaım.. bana yardımcı olursan sevirnirm. Şimdiden teşekkürler.
E-MAİL adresim :[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5